Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetes, hogy néha így...

Természetes, hogy néha így érez az ember?

Figyelt kérdés
Pl. amikor azt érzitek, hogy senki ne szóljon hozzátok, de még rátok se nézzen, mert annyira rosszul vagytok minden embertől, kivétel nélkül. Ezt az érzést én az undorhoz hasonlítanám. Hogyan kezelitek ezt?
2021. jan. 23. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam. Kezelni nem tudom, csak elfojtom, ha muszáj, ha nem tudom elkerülni az embereket, de nekem elmúlik magától amúgy is.
2021. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ha megoldható aznap vagy amíg tart nem megyek sehova.Megvárom míg elmúlik.Vagy ha muszáj emberek közé mennem akkor ha bármit kérdeznek amennyire csak lehet szűkszavúan válaszolok
2021. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is gyakran előfordul,ezért általában kerülöm az embereket. :D
2021. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van :)

De ilyenkor az a fair, ha előre szól az ember ha szr kedve van, én legalábbis szoktam szólni. És akkor nem bszogatnak.

2021. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hete egy hétig így voltunk a munkatársammal, pedig nem vele volt bajom, ezt tudta is. Fura volt, de jobb volt így, mert akkor a dühömet rajta vezettem volna le, ezzel fölös feszkót gerjesztve.
2021. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fsms ***** válasza:
Igen, elmegyek futok egyet, viszem a kutyust is.
2021. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze! Napi 8.5 órában, hétfőtől péntekig, hivatali időben. -_- bár magamra zárhatnám az iroda ajtót és kitéphetném a telefon zsinórt.
2021. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is megesik, de rendszertelenül. Ilyenkor elvonulok és próbálok aznapra nem szervezni semmilyen programot sem, kikapcsolom a netet a telefonomon és elvagyok egyedül. Ha esetleg mégis el kell mennem itthonról, szólok a körülöttem lévőknek, hogy nincs jó napom és ne vegyék magukra a viselkedésem.
2021. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem rengetegszer van ilyen érzésem és ilyenkor bemegyek a szobámba. Ha valaki bejön akkor elkezdek vele ordibálni. Ilyenkor elmegyek és a falhoz dobálok valami random labdát a szobámban vagy körbe-körbe sétálok és kitalálok valami történetet a fejemben lévő gondolatokról.
2021. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!