Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más duci lany is ilyen gatlaso...

Más duci lany is ilyen gatlasos vagy csak en?

Figyelt kérdés
Olyan 15 kilo off es semmi bajom nem lenne magammal de nagyon nagyon nehezen megy le. (hormonalis zavar, fogamzasgatlo pedig teszek erte)
2021. jan. 24. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tekintesz ducinak?

Én 168 cm és 68 kg-val ducinak számítottam, de nem voltam emiatt gátlásos, mert nagyon sikeres voltam, minden téren.

2021. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Szedsz fogamzásgátlót, tehát van állandó párod. Mert gondolom, ha csak néha esne le egy kis szex, akkor nem szednél puszira havit.

Ha meg van párod, akinek nyilván így tetszel, akkor mire a para?

2021. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mínusz 15 kilóval is gátlásos lennél, ugyanis ez nem ezen múlik. Nem véletlen mondják a férfiaknak is(erről cikk is van), hogy ha azért akarsz konditerembe járni hogy majd megjön ott az önbizalom meg a csajozási “képesség”, akkor felejtsd el. Ott is mindig látni fogsz jobbat, szebbet, izmosabbat, szóval az önbizalmad a béka valaga alatt marad ugyanúgy. Sokan gondolják ezt a “hogy ha ez vagy az lenne akkor nekem aztán semmi gondom nem lenne” de ez nem így van.
2021. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban igen meglepetten tapasztaltam hogy a hajszálvékony (45-50kg) lányok adják egymás kezébe az öltöző wc-jének a kilincsét és öltöznek át 5 éven keresztül elbújva. Barátok elől is. És nem vesznek részt fürdőruhás iskolai kiruccanásokon. A gátlásosság rengeteg olyan emberben ott van akiről az ember egyszerűen nem is hinné, nagyon szűk ezt leszorítani csak a túlsúlyosokra.
2021. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
#2 attól hogy a párjának így tetszik, attól még ő lehet gátlásos, a kettőnek semmi köze egymáshoz...
2021. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

#5

Huhh, de fárasztó vagy!

Pedig milliószor elhatároztam, hogy nem megyek bele ilyen csevejekbe, de most veled kivételt teszek!


NEM AZT ÍRTAM, hogy vitatom, hogy gátlásos, hanem azt, hogyha van partnerkapcsolata akinek így tetszik, az adjon neki visszaigazolást, hogy NINCS OKA gátlásosnak lennie!

És ezzel részemről lezárva.

2021. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én amondó vagyok, hogy egy kevés fölösleg még nem is baj, azzal még nézhetsz ki nagyon is jól. Én inkább azt nem értem, mért akar minden csaj tinifiú cingár testet, meg úgy kinézni, mint akik most szöktek meg 3 év auschwitzi munka után? Egyáltalán nem néz ki jól, ellenben ha van rajtuk fognivaló, az annál inkább.
2021. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy az onbizalmam tenyleg a beka segge alatt van. Sminkkel smink nelkul, barhogy. Bar elvileg szep arcom van. De nem is tudom. Talan jobban elfogadnanak masok mar ha en magamat nem is.
2021. jan. 24. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Abban a percben, amikor elfogadod és megszereted magad, az önbizalmad is a helyére kerül.

Hát ki szeresse az embert elsősorban, ha nem saját maga?:D

Rögtön az emberek is megváltoznak irányodba, mert az emberek jobban elvannak olyanokkal, akiknek van önbizalmuk, mint egy gátlásos nyuszival.

2021. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadnálak;)
2021. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!