Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem fura ez?

Csak nekem fura ez?

Figyelt kérdés

A nővérem barátjáról van szó.

Ami legjobban jellemzi egy példával-

Elmentünk ma 3asban bakancsot venni neki egy military boltba.

Felpróbálta és akkor kérdezte az eladót,hogy-te vagy a tulaj?

Mondta hogy igen.És akkor mondta neki,hogy teszik ez a bakancs,de nézd csak!És elé rakta a telefont,hogy a 20 ezres bakancs neten 8ezer forint.

És akkor elkezdi,hogy figyelj én megértem,hogy felárazva tolod itt,de viszek 2 párat belőle,ha ideadod 12be.

És akk elkezdenek ott alkudozni,aminek a végén megkapja 12be.

Szerintem ez tiszta cink.

És mindenben ezt csinálja.

Múltkor mikor náluk voltam,jött fel röhögve egy fél disznóval a hátán,hogy erre kanyarodott a hússzállító haverja és okosba vette.

Egy másik haverja élelmiszer raktárban dolgozik onnan van telepakolva a hűtő,mert hogy féláron vesz mindent.

Neki is mondtam,hogy ez gáz,erre azt mondta,hogy én naiv vagyok és kinevetett.

Azt mondta,hogy egy ennyire szegény országban,aki nem próbál meg minden lehetőséget kihasználni az vagy lusta,vagy buta,vagy naiv.

És a nővérem is egyetért vele.


Te hogyan látod ezt?


2021. jan. 24. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt meg tudja csinálni, akkor grat. Lehet utánozni.
2021. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Bazzeg :D irigylem, hogy ilyen pofátlan és még be is jön neki.
2021. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De a kislányukat is bevonja ezekbe a játszmákba.

Papagáj vásárlás

-Kicsim! egy hullámos papagáj 2500 forint.Viszont a plázában 4500ért akarják majd adni nekünk,ami rablás.

Ha sikerül lealkudnunk 2500re,akkor utána a maradék pénzből azt kapsz a mekiben amit csak akarsz.

Erre-oké apa.


És akk bementünk az állatoshoz,ahol megnézték a madarakat és előadták,hogy a kislány zsebpénze pont 2500 és akk sajnos nem veszünk papagájt,mire az eladó végül odaadta annyiért,ami után fojt a könnyük úgy röhögtek és pacsiztak a kislánnyal.

2021. jan. 24. 20:32
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ügyesek, nagyon ügyesek:)
2021. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Alkudozni lehet, vásárban, piacon, búcsúban, bazárban van is rá mód. Militarista boltban se teljesen kizárt, hogy lehet, ha jóba vagy a tulajjal. Ha valaki ügyes alkusz, az nem kimondottan pofátlanság, az meg vitán felül áll, hogy rengeteg boltban szemérmetlenül magas áron kínálják a termékeket. Budapesten az a kesztyű, amit Zakopánéban megkapsz 4000 forintért, 27 ezerbe (!) kerül...

Ezeknek elmentek otthonról, de frankón.

2021. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

6.

Nőverem azt mondta,hogy nincs:)

Viszont lakótelepen nőtt fel.

2021. jan. 24. 20:41
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a francba jön ide a körülmetélés?

Egyébként meg tényleg pofátlan, dehát látod milyen kifizetődő. És igazából minden joga megvan hozzá, én is csak úgy tudok erre tekinteni, hogy jól csinálja, és bárcsak én is ilyen meggyőző tudnék lenni. :D

2021. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
a bejegyzést eltávolitották és érdemes erről a vonalról leszállni:)
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
ezt úgy hívják, életre valóság. akinek nincs meg, az szebályosnak tartja magát, mindent kivárnak, megvesznek drágán, még a zenéket is az apple cuccokra. lehet így is élni, és azt mondani ettől vagy becsületes, ez a srác menő! ^^
2021. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Okosoknak all a világ :)

V hol lehet alkudozni, valahol nem, kisebb üzletekben, boltokban igen.

Nagyobb áruházában nem, nekem szoktak adni árengedményt Ck, Armani stb...

Karácsony előtt vettem, motoros nadrágot, bordzsekit, cipőt 130 e Ft volt abból engedett 25 e Ft ott. És magától ajánlotta föl. :)

Szertem aki alkudozik jól teszi. 👍

2021. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!