Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy fiatal...

Az miért van hogy fiatal hetero férfiként nem tudom magam rászánni hogy megnövesszem a hajam olyan fazonra amilyet valójában szeretnék?

Figyelt kérdés

Utoljára gyerekkoromban volt áll alá érő hajam, de az iskola vezetése nem engedte és ezt diszkréten tudatták is fogadóórán, a szülői elhatározás erősebbnek bizonyult, így pár centis hajam volt onnantól kezdve.

Tudom nagy változás lenne, de a külsőmtől nem térne el, itt csak az a helyzet hogy tartók az idegenek véleményétől.

Sajnos nem épp értelmiségi környezet vesz körül a munkahelyen, így az ilyenek bántják azt aki kikezdhető. Egy raszta hajú mérnököt is kinevettek a háta mögött, azzal az ürüggyel hogy ápolatlan, nem mossa, és már a kosztól összeállt.

Illetve előszeretettel aggatják rá minden hosszú hajúra, azt a jelzőt hogy homokos volna, szerintem aki tisztán lát az tud különbséget tenni a külsőségeken kívül, én nem gondolok senkiről semmit amíg nem bizonyosodok meg róla.


Ez a haj lenne az elképzelés

[link]


2021. jan. 24. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz@rni más véleményét. Ha neked úgy tetszik, akkor legyen hosszú hajad, az a tied.
2021. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól áll és jól is érzed magad hosszú hajjal akkor ne viccelj kérlek.

Most döntsd el növeszd meg. Le kell szarni a másikat. Egyszer élsz.

Én is szeretnék hoszabbat de a köztes időszakban olyan elviselhetetlenül szar a fejem hogy mindig beidegesedek és levágom

2021. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenféle hosszúságú hajam volt életemben. Rohadtul nem érdekelt, ki és mit gondol rólam. Mivel öregszem, már csak félhosszú de most így jó. Olyan már nem lehet mint fiatalon sajnos...
2021. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!