Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni ha édesapám...

Mit lehet csinálni ha édesapám folyamatosan elégedetlen az anyagi helyzetünkkel? Lassan olyan mintha depressziós lenne.

Figyelt kérdés

Szerintem az országban nálunk vannak olyanok akik sokkal rosszabb körülmények között élnek, de ő mindig csak a gazdagabbakkal példálózik ahelyett, hogy megbecsülné amink van. Egyetemista vagyok, szüleim és én is dolgozunk. Tandíjamat nem kell fizetniük, magamat is 90%-ban ellátom. A hármunk jövedelme minimum nettó 470 ezer havonta, sokszor több amikor többet megyek dolgozni. Ez valóban nem sok, de van 2 házunk, 2 autó, amiből az egyik még évekig garanciás, mert újonnan vettük így költeni sem kell rá. Hitelünk havi 35 ezer. Van megtakarításunk is vészhelyzet esetére.

Nyilván ennél sokkal jobban is lehetne élni, de én nem látok okot nagyon panaszkodni. A hétköznapokban mindent meg tudunk venni ami kell.

Édesapám folyamatosan kitalál valamit, hogy mi kellene aktuálisan. Tehát ha meglesz egy nagyobb xy dolog mondjuk 120ezerért,akkor másnap már más kellene, mindezt folyamatosan emlegetve, édesanyámmal minket állandóan stresszelve. Nincs olyan nap, hogy ne hozná fel hogy épp most mi kellene neki. Mit lehet csinálni? Ha mondjuk most odaadnának neki pl. 1 millió forintot akkor egy pár hétig lehet nem szólna semmit, de utána megint kezdődne elölről. Egyszerűen nincs olyan nap, hogy ne idegeskedne, sértődne, vonulna el emiatt.


2021. jan. 25. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit lehet vele csinálni, azt nem tudom, de én pl addig voltam ilyen, amíg nem találtam egy olyan munkát amit szívesen csinálok és melle egy olyan hobbit, ami leköt és szívesen csinálom munka után is.
2021. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!