Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak milyen tulajdonság...

A lányoknak milyen tulajdonságok jönnek be egy fiúban?

Figyelt kérdés
Pl.: legyek kedves, megértő, illedelmes? Tippeket adna valaki a lányok terén? Leginkább csajok válaszát várom! :)

2021. jan. 25. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyilatkozhatok minden lány nevében de nekem személy szerint nem jön be ha egy srác félős típus, értem ez alatt azt hogy például fél kezdeményezni, fél megölelni stb...

Szeretem ha egy srác bátor viszont túlzásba se vigye ;)

Alap tulajdonságok hogy legyen illedelmes, kedves. Engem nagyon megfognak a vicces fiúk, akiknek igazán jó humoruk van és tényleg bármikor képesek megnevettetni :D

2021. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Önnállóság. Öntudatosság.
2021. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első! Ha én nekem nincs annyira jó humorom, akkor nálad már esélyem sem lenne?
2021. jan. 25. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne forduljon át önsajnálatba a kérdés! Azért, mert valakinek ezek a pasik jönnek be, nem jelenti, hogy mindenkinek!
2021. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neeem... Isten ments, hogy a gyakori kérdéseken sajnáltassam magam. :D Csak visszakérdeztem. Lányokkal mindig udvarias vagyok, fiúkkal meg keményebben bánok.
2021. jan. 25. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Leírtam az ideálom viszont ez nem azt jelenti hogy ha a jövőben lesz párom az mindenképp ilyen lesz. Viszont nem társkeresőnek használom ezt az oldalt így nem

2021. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szerettelek volna párnak, mivel nem tudnám biztosítani az igényeid. :D
2021. jan. 25. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy legyen humorérzéke, legalábbis "értse" az enyémet, elég kínos tud lenni, ha ilyen téren két ember nincs egy hullámhosszon, valamint legyen őszinte és képes legyen magát adni a kapcsolatban (ne játssza meg magát)
2021. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig szimpatikus volt, ha egy fiú/srác/férfi lazán, barátként tudott velem beszélgetni, nem valami külön fajként kezelt, nem dicsért ész nélkül mindenért, nem viselkedett másképp a jelenlétemben, mint egyébként. Nem tudok mit kezdeni azzal, ha valaki minden lélegzetvételem miatt bókol és valami istenségnek tart, nem csak egy sima embernek. Nem fogok megsértődni, ha valaki viccelődik velem (vagy akár rajtam, ameddig nem bántásból teszi), csipkelődik, egyenesen megmond nekem dolgokat. A barátommal is először barátok voltunk, csak később lett köztünk több.
2021. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne az egyik legfontosabb, hogy bármiről lehessen vele beszélni barátként is, az lenne a legtökéletesebb, ha barátságból alakulna ki a kapcsolat.

Sajnos nagyon túlagyalós vagyok, bár próbálok rajta változtatni, azért jó lenne, ha nyugodtan és emberségesen beszélne velem akkor is.

Legyen jó kiállása és határozott is, de ne túlzottan határozott :D Legyen egy kis, minimum minimális humorérzéke, fontos, hogy őszinte legyen velem és merje kimondani a véleményét. Adja önmagát, ne rendelje magát alám és ne legyen papucs. (Elnézést a kifejezésért, máshogy nem jutott eszembe.)

Legyen figyelmes, és tudja mikor legyen komoly. Nyugodtan csipkelődjön velem, az külön pluszpont, ha vannak belsős poénok, csak ne vigye túlzásba.

2021. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!