Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a trollokból, akik itt gyakorin tevékenykednek?

Figyelt kérdés

Kiírok egy normális, kérdést, amire szeretnék egy választ. Erre érkezik egy olyan válasz egy anonimtol, hogy csak nézek.

Megjegyzem most ez alatt a kérdés alatt is megjelennek majd valószínűleg, de remélem kapok majd normális válaszokat.

Csak nekem van elegem belőlük? Mégis mi viszi őket arra, hogy ilyeneket írjanak.


2021. jan. 26. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg ez a legnagyobb öröm az életükben. Az ilyeneket csak sajnálni tudom.
2021. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj hogy félreértelmezed a válaszolókat mert ha valaki nem a neked megfelelő választ adja az már neked (troll)? Pedig csak más a véleménye,más hogy látja .
2021. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Idelinkelnéd azt a kérdést, és megjelölnéd, melyik választ érezted trollnak?

Valóban vannak troll válaszolók, de troll kérdezők is szép számmal. Illetve lehet, hogy valakinek nagyon más a véleménye, és ezt élesen fejezi ki, de ettől még nem troll. Olyat már én is sokszor írtam (de általában másik válaszra), hogy "ostobaság". Lehetne finomabban fogalmazni, de ahhoz képest, amit elsőre gondoltam róla, ez volt a finom változat. :-)))


Amúgy szerintem azzal lehetne egy kicsi visszaszorítani trollkodást, ha kötelező lenne nick-névvel írni. Igaz, ott se tudod, ki van mögötte, de legalább minimális szinten kötni lehetne valakihez a választ, ami talán meggondolásra késztetne némelyeket. Én direkt emiatt írok már hosszú ideje nick-névvel.

2021. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem foglalkozok velük.Egy jól megfogalmazott kérdésre mindig jön minimum 4-5 válasz,de inkább több. Azok közt már szokott lenni hasznos.
2021. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
#2 na itt is van egy tipikus troll, direkt félre értelmezi a kérdést és hülye választ ír, a kérdező arra gondolt értelemszerűen, hogy valaki direkt olyan választ ír, ami a kérdés szempontjából lényegtelen és csak valami idióta okoskodás
2021. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
5-ős most belőled csinálok, egy (trollt) Mert miközben nem tudod megemészteni hogy mások,máshogy élnek nem egy vérből valók vagyunk .
2021. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Így vezetik le a frusztrációjukat és bármilyen szomorú, ez okoz nekik örömet. Tetszik nekik a figyelem és élvezik, hogy középpontban vannak.

Próbálok velük nem foglalkozni, de többször volt rá példa, hogy egyszerűen jön valaki, szétcincálja és kiforgatja, amit írtam. Vagy épp jön a 46% -os emberke és szó szerint minden válaszomat lepontozza. Az is újabb szokás, hogy minden egyes választ lepontoznak..

Elég szomorú, hogy ilyenekben lelnek örömöt..

2021. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek.
2021. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!