Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmön észrevettem hogy irígy és rosszat akar?

Figyelt kérdés
Onnan vettem észre, hogy ha bármi jó dolog történik velem akkor felszivodik több hétre és nem keres. De ha rosszabb idoszakaimat élem akkor folyamat jelen van az eletemben. Megjegyzést tesz mindenre ami velem kapcsolatos pl a hajamra, oltozkodesemre meg minden olyan dologra aminek én örülök. Fáj ez az egész pedig nem kellene tudom, de nem értem hogy miért ilyen, mikor én sose akartam neki rosszat.
2021. jan. 26. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Valószínű irigykedik rád és azért tűnik el pár hétre jól látod.Ne barátkozz vele ha ennyire rossz érzéseket vált ki belőled.Építsd le ha elfogadsz egy jó tanácsot mert nem jó ilyen ember a közeledben.Azért ilyen mert rosszindulatú.Ne foglalkozz vele,kerüld ha van másik barátnőd ha nincs.Jobb egyedül mint egy negatív energia vámpírral szenvedni
2021. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Érzéseidet megbeszélni vele őszintén, ha nem változik ez, le is építheted a barátságot.
2021. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 whiteno ***** válasza:
54%
Vagy elviseled vagy hagyod
2021. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság. Attól töltődik fel, hogy téged kritizál, látja, hogy szenvedsz. Amikor jó időszakod van, akkor meg nincs "haszna" belőled. Jol jegyezd meg: csak olyan embereket tarts magad körül, akik minden időszakodban melletted vannak, és akkor is, csupa jó érzést adnak neked.
2021. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magadat, amiért rosszul esnek a megjegyzései. Ez természetes. És nem vagy köteles eltűrni. Nem tudom, a megbeszélés mire vezetne, szerintem megpróbálna téged hibáztatni. Egy ilyen ember nem jó barátnő.
2021. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,neki csak egy eszköz vagy a túlélésére,ez egy játszma,amire ha nem vagy olyan hatással amilyet elvár,akkor szenvedni fog lényegében. Játszmának annyi a lényege hogy azáltál hogy lehúz,mikor lehetősége adódik jobban érezze magát attól,hogy neked is szar. Azt érezheti, hogy számít a szava valakinek,még ha lehúzással is. Dobhat az egészen neki az, hogy a legjobb barátnőként tekintesz rá. Hogyan is várhatnál el törődést,megértést attól,aki saját magát sem érti meg? Szakítsd meg vele a kapcsolatot abban az esetben, ha nem akarsz felesleges lépéseket tenni.
2021. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!!
2021. jan. 26. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha irigy érdemes szabadulni tőle minél hamarabb. Komolyan.
2021. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonlóm.

Végül kiderült, hogy a barátnőm depresszióval küzd és nem tudta elviselni a sikereimet. mondjuk ő nyíltan sosem bántott. Mióta pszichológushoz jár sokkal jobb <3

2021. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ez egy nagyon irigy nő. Nekem is volt ilyen, bár barátnőmnek soha nem tartottam. Amikor nyaralni mentem, megnézte az időjárást , hogy ott milyen idő lesz és rögtön megírta, hogy nagyon rossz időd lesz , esni fog egy hétig. irigy volt arra is, hogy el tudtam utazni télen egy melegebb helyre. De bármi jó dolog ért, neki arra azonnal volt egy ellenérve. én azt tanácsolom , az ilyen emberekkel meg kell szakítani a kapcsoltat. Én is megszakítottam és sokkal jobb is a lelkemnek.
2023. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!