Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudik sok ember saját...

Agnarr kérdése:

Miért hazudik sok ember saját magának?

Figyelt kérdés
Sok esetben azt vettem észre, hogy két ember jobban gyűlöli egymást, mint a vacsora emlékét a mellékhelyiségben, ennek ellenére odamennek egymáshoz és úgy tesznek, mintha jó barátok lennének és fülig ér a szájuk, így üdvözlik egymást. Mégis mire jó ez? Miért hazudnak saját maguknak és tévesztik meg az egész környezetüket? Azt értem, hogy nem akarnak balhézni és felhajtást csapni, de miért nem lehet azt csinálni, hogy egyszerűen nem foglalkoznak a másikkal? Abból sem lesz jelenet és legalább őszinte emberek lehetnének.

2021. jan. 26. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Pénz? Kapcsolatok? Munkahely? Hallottál ezekről?
2021. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezekbe nem gondoltam bele.
2021. jan. 26. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Közel akarják tudni magukhoz azt akit nem szeretnek, nehogy hátba döfhesse őket. Azt gondolják, hogy így felkészültebbek lesznek.
2021. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A korrekt válaszhoz nem ártana tudni, hogy amúgy milyen szálak fűzik egymáshoz a két embert... Rokonok? Kollégák?
2021. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!