Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utalhat ha egy ha egy...

Mire utalhat ha egy ha egy 30-as éveibe járó férfiról nincsen se a szüleinél se nála róla kép?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen kép? Magamról én sem tartok magamnál képeket, szüleimnél is csak gyerekkoriak vannak. Én mindig utáltam ha fotóznak, amit lőnek rólam nagyritkán az is botrányosan sikerül, szüleimet pl meg is kértem h az érettségi tablófotóm ne legyen kirakva otthon
2021. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Micsoda? Hogy a férfinél nincsen saját magáról kép? Miért lenne?

Ill. nyilván, ha magánál tartja a fényképes igazolványait (pl. személyi, jogsi, útlevél), akkor van fénykép. Ezek sincsenek nála soha? Én pl. munkahelyre mindig viszem magammal a személyimet és a jogsimat.

2021. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
A személyién mindenkinek ott a képe
2021. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem szeretnek képeket kirakni. Nálunk egy darab volt sokáig rólam, 2 és fél éves koromból kirakva, utána huszonpár évig semmi új, mostanság adtam párat anyámnak mert kérte hogy ki akarja rakni.
2021. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent ez semmit sem.Nem értem mire gondolsz.Nálunk sincs kinn rólunk egy darab kép sem.Párom anyujánál van róla és a testvéreiről pár fotó.Ha nem volna én azt sem furcsálnám
2021. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szuleinek a fiok melyen albumban sem lenne foto, az valoban kulonos volna. De hogy nincs kiteve Marx, Engels, Lenin melle, abban az egvilagon semmi nincs.
2021. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 éve fénykép se készült róla, akkor mégis miért lenne.
2021. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rólam*
2021. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a rendszerváltás előtti időkben volt szokás, hogy családtagokról készült képek voltak mindenhol a házban kitéve ide-oda. Mára ez eléggé kihalt. Ahogy a digitális fotók korában a fényképalbumok is megritkultak.
2021. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!