Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító ha...

Csak szerintem undorító ha valaki őszül pl szakállra?

Figyelt kérdés
Megjegyzem talán ettől is a leg undorítóbb az az amikor valakinek sárga a bajsza. De ha egy jó dús szexi FEKETE vagy Barna szakállba vagy éppen bajuszba kezdenek megjelenni az ősz szállak akkor az eléggé hangulat romboló tud lenni. Egyrészt az a rémisztő hogy ilyen gyorsan öregszik valaki. Másrészt pedig az már tényleg furcsa ha valaki 18 évesen is őszül. Szerintem ebben semmi szexi nincs. Legalább borotválkozna meg.

2021. jan. 27. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is pont ugyan ezen a véleményen vagyok
2021. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Engem nem zavarna, és amúgy a családomban gyakori a korai őszülés. Az egyik felmenőm haja 30 évesen teljesen fehér volt.
2021. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Biztos van más is, akinek nem tetszik, sőt, olyan is aki szerint undorító.

Szerintem nem az.

2021. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

pont a héten fogalmazódott meg bennem is 1 hasonló dolog,mert egy olyan csajjal randizom,akinek eszméletlen teste van,de tetovált-satírozott nem szálas tetovált szemöldöke van-és szerintem több ponton botoxozott az arca,homloka és a szeme is állandóan túl van sminkelve.


én meg a természetes szépséget szeretem,szemöldökkel,max minimális szem sminkkel.

és nem értem,hogy folyamatosan el vagyok látva nőkkel,de egyik sem olyan amilyet én szeretnék,mert mindegyikükben van vmi olyan baki az utóbbi pár évben,ami ellentmond az elveimnek és igényeimnek.

azért lep ez meg,mert előtte meg minden nőm nekem minden szempontból tetsző volt és nem kényszerültem kompromisszumra.

szóval fura.

2021. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne undorító? Ilyen a genetikája, nem tehet róla. A betyárkörte a seggszőrön, na az undorító, de pár ősz szál?
2021. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Nevezheted rémisztőnek meg undormánynak, de szerencsétlen nem tehet róla...mégis ki akar megöregedni?

Aki már 18-20 évesen is őszül, azzal elmennék az orvoshoz, mert az minden, csak nem normális.

2021. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted undorító. Egy őszülő szakáll is lehet ápolt. Ápolatlan ember esetében nem kellemes jelenség, de ez a gazdájától függő állapot.
2021. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak tartasz egy természetes folyamatot? Akkor még fognak meglepetések érni.
2021. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, hogy undoritonak latod. Elkepzelheto, hogy masok meg radnezek, es teged talalnak undoritonak.
2021. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod hogy direkt csinálja? Jézusgyerele
2021. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!