Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek járnak ide a...

Szerintetek járnak ide a Gyik-ra pszichopaták irogatni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen persze!Minden ilyen közösségi oldal tele van velük.Miért?
2021. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
En pl. sorozatgyilkos vagyok :) Verbeli gamer.
2021. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1


És miért járnak közösségi oldalakra?

Mi a céljuk?

2021. jan. 28. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Elfolytott érzelmeg miatt. Amit élőbe nem tudnak megtenni, azt megteszik a netes oldalakon. Kielégítő választ adtam?


(Egy nem pszchiopata)

2021. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


De a pszichopatáknak vannak érzelmei?

2021. jan. 28. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Vannak érzelmeik, de nem úgy mint az átlag embernek, nem olyan erősek. Én egyet ismerek, úgy mesélte, hogy tud ő szeretni, csak nem olyan mélyen. Egy partnert úgy szeret, mint pl.valaki az autókat vagy a rántottát kolbásszal.
2021. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem olyan érzelmei vannak mint egy nem pszichopatának. Vannak, csak más milyen. Manipulatív emberek, akik gátlástalanul átgázolnak a másikon. Ha bűncselekményen kapják, nem ismerik el hogy hibáztak. Pszichopata = Antiszociális. Keressél rá az antiszociális kifejezésre, azon belül a webbeteg.hu-n elég részletesen írnak róla.
2021. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!