Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja ezeket a magyar...

Más is utálja ezeket a magyar "celebeket"?

Figyelt kérdés
Pl: Majka,Curtis,Ganxsta Zolee, Berki Krisztián...Gusztustalan ,semmitmondó emberek. A zenéjükkel a szennyet terjesztik és buzdítják a fiatalokat hasonló életre.
2021. jan. 29. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egyetértek.
2021. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, főleg az influencer pics@kat
2021. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Inkább azokat "utálom" akikből ezeknek van pénzük. Csak az van kínálaton, amire van kereslet! (:

Ostoba, proli emberek majmolják csak őket.

2021. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen utalom mindet, De a Berki az egy tömény undor.
2021. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Én simán nem nézem egyiket se, nem foglalkozok velük.
2021. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem nézek tv-t, tele van reklámmal, régi filmekkel, régi sorozatokkal, és ezekkel a buta majom celebekkel, utálom. Netflixet nézek, vagy letöltök, könyveket olvasok, híreket online olvasom.
2021. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem a kedvenceim mit ne mondjak.Nem foglalkozok velük aztán ennyi.Tőlem aztán azt csinálnak amit akarnak,nekem mindegy.
2021. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ki nem allhatom oket, meg azt amit kepviselnek, ezert nem nezek semmi olyat amiben benne vannak, nem idegesitem magam vele
2021. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozzatok velük.


Curtis,Ganxsta Zolee, Berki Krisztián nevévem most találkozom évek óta előszőr, mert nem nézek tévét és online az éreklődési köröm nagy része külföldi.


Egyedül a Majka jött velem szembe a facebookon a kovid miatt, mert valamelyik cikket láttam, hogy megbetegedett, de összeségében ennyi.


Nem tudom utálni amit nem nézek vagy nem hallgatok. Ha valami nem tetszik, mért nézed, mért foglalkozol vele?


Csak hagyd békén.


Most is hogy kiraktad a nevüket tovább növeled a népszerűségüket. Évek óta nem gondoltam rájuk és most hírtelen nekem is eszembe jutattad őket. Biztos vagyok benne páran rájuk is kerestek a neten a kérdés alapján.


A legjobb dolog amit tehetsz hogy nem beszélsz róluk és nem foglalkozol velük ha nem tetszenek...

2021. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Berki pl csak eljatssza a medis elott,h gazdag. Szemelyesen talalkoztam vele par edzesen es olcso ruhakba meg taskaval jott es a 6 eves (kb) gyereket is hozta,aki ugye egy felnott boxedzesen nem vehet reszt. Ott unta magat a gyerek,ahelyett,h bebiszitter vigyazott volna ra. De ugye arra nem tellik neki.

2021. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!