Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan gondolatod...

Volt már olyan gondolatod pozitív élmény után, hogy "na, mostmár mindent láttam az életben ami számít, mostmár megalhatok!"?

Figyelt kérdés
Nekem egy regény elolvasása után támadt ez a gondolatom, hogy annyira annyira de annyira tetszett, hogy úgy éreztem mostmár boldogan halhatok meg, mert ezt könyvet elolvashattam. Ne vegyétek szó szerint a meghalást, csak egy kifejezés. (De tényleg ezt éreztem)

2021. jan. 30. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,jelenleg most is ezen az állásponton állok.

Sofőr voltam,jártam egy pár országban,sok helyen megfordultam rövid idő alatt,ebben voltak úgy mond olyan helyek is amik a világon ismertek.

Jó,rossz dolgok,magányt is meg tudtam élni,szóval mostmár okkal gondolom ezt.

Rövid idő alatt több dologot életem,tapasztaltam meg mint sokan mások.

22F

2021. jan. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem. Az északi fények megnézése még hátra van. 🙂 És melyik könyv váltotta ki belőled ezt az érzést?
2021. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Nekem mind spirituális élmény után volt. De az első ilyen után a többi már csak másolat. Ha egyszer láttad a mennyországot mindent láttál.
2021. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 "És melyik könyv váltotta ki belőled ezt az érzést?"


Mo Dao Zu Shi, avagy A démoni kultiváció nagymestere, a The Untamed sorozat alapjául szolgáló regény. Annyira imádom hogy az egyszerűen hihetetlen! Negyedjére fogom megnézni a sorozatot, miután másodrája olvasom ki a majdnem ezer oldalas könyvet, ááá imádom, hihetetlen jó

2021. márc. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!