Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy aki megtetsz...

Miért van az hogy aki megtetszik mindnek gyerekei van meg felesége stb?

Figyelt kérdés
Akár hétköznapi ember akár egy sztár vagy énekes onnantól kezdve nem hallgatom a zenéeit akiről kiderül hogy van gyereke vagy felesége. Régebben belekeveredtem abba a hibába hogy (magyar) énekesek koncertjére loholtam mint a hülye. Nem kis összegekért mert hát fizetős volt. Mindig sajnos bele estem abba a hibába hogy megtetszett valaki (Pl legyen ez A) a vilagvégére is elmentem a koncertjére gyűjtöttem a pénzt stb) majd ugye a képein láttam hogy családos néhol nem is egy gyerek van. (majd ugyanúgy B, C stb) aztán mivel megjött az eszem már már tudatosan akárkiről is legyen szó akár hétköznapi ember akár sztár énekes és mondjuk megteszett a zenéje első az volt hogy a nevét beirtam a Google vagy Facebookra és ha láttam hogy gyereke felesége stb van akkor nem is hallgattam a zenéeit. Meghát minek menjen el koncertre hogy a befizetett pénzből a kedves c feleség wellnessezzen? Kösz nem akkor inkább másra költöm. Egyébként most a külföldi énekesekkel is ugyanígy vagyok. De nem csak az éneklésről van szó hanem kár bele bonyolodni a foglalt emberekbe. Na de a fő kérdésre vissza térve titeket is bánt hogy bárki megtetszik kiderül hogy gyereke van. (mondok egy példát random hétköznapi emberekből is) ül előttem egy helyes vállalható pasi (mivel nem első eset, hányszor van hogy megcsörren a telefonja. Na ki hívja vajon? Úgy szól bele szia édes. Hát a csaja. Vagy következő megállóba felszáll a csaja) szóval én már nem is élem bele magam semmibe se ha látok élőbe vagy neten egy pasit. Egyből az van a fejembe tuti van csaja felesége vagy gyereke van mind 2) Úgyis csak megint csalódnék. Igazából éppen ezekért a dolgokért nem tudok hamar szerelembe esni (bár nem is akarok hamar mert csalódnék) Őszintén szólva ha elkezdene a vonaton simogatni valaki az se hatna meg

2021. jan. 30. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert előtted már másnak is megtetszett.
2021. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
És ha nem csak simogatna azon a vonaton? 😅
2021. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon gyerek vagy még
2021. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki megtetszésre képes, az házasodásra is. Nyilván, aki a kutyának se kell, az nehezebben alapít családot....
2021. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

A zenéket nem azért érdemes hallgatni, hogy az énekessel összejöjj. Igaz, nekem évekkel ezelőtt sikerült megismerkednem egy énekessel közelebbről is, de csak barátság lett belőle. Azóta már az is megszakadt, ez ugyanis 10 évvel ezelőtt történt, de attól még a zenéje lehet értékes. Nem szoktam hallgatni, azóta nekem is sok minden változott az életemben, a stílusom, a személyiségem, de ha valamiért mégis meghallgatom egy számát, nem tölt el keserűség és nem haragszom rá.


Meg tudlak érteni, mert nekem is tetszett már olyan, akinek felesége van, nagyon bele voltam zúgva, ráadásul hetente találkozni kellett vele és nem vallottam be neki semmit, bár tuti rájött. De tudod, nem bánom, hogy nem történt semmi és foglalt volt, mert azóta olyat találtam, aki jobban illik hozzám, a kapcsolatunk is biztosan jobb mint ami azzal a másikkal lehetett volna.


A konkrét megoldás szerintem az lenne ha regisztrálnál egy társkeresőre és kifejezetten olyat keresnél, aki szingli. Mármint olyan társkeresőre ahol nagyobb az esélye a normális kapcsolatnak (nem megcsalás).

Az lenne még szerintem nagyon megbízható ha ismerősökön keresztül ismerkednél. Ha van egy barátnőd, aki ismer egy pasit, aki bejön neked, bizonyára megmondaná őszintén, hogy szingli vagy felesége van.


Jó ha tudod viszont, hogy az sem jó ha túl görcsösen akarod az egészet. Nemcsak ettől lehet jó az élet. Először talán meg kellene tanulnod egyedül boldognak lenni mielőtt kapcsolatba kezdesz.

2021. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom helyes, jó karizmájú férfiak tetszenek meg, akik sok más nőnek is bejönnek. Nem olyan meglepő, hogy párkapcsolatban van a többségük. Aki meg még nem, az feltételezhetően egy darabig még a karrierjére koncentrál, csajozik és ha úgy érzi, majd idővel megállapodik.

Viszont azt nem értem, hogy miért ne szerethetnéd olyan énekes zenéjét, aki nem szingli. Ilyenkor nem annak kéne számítania, hogy a zene tetszen? Amúgy se számít semmit, még ha nincs is épp senkije, te csak egy lennél a sok rajongója közül és még a létezésedről se tudna (főleg ha külföldi). Vagyis akkor se lenne több esélyed nála. Vagy neked csak az ábránd kell, hogy hátha pont téged szúr ki a koncertjén a nagy tömegből és onnantól olyan lenne az életed, mint egy film?

2021. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

WTF????

Mi köze van ahhoz, hogy egy énekes nős és gyerekes ahhoz, hogy jó zenéi vannak? Te csak azoknak az énekeseket a zenéit hallgatok, színészek filmjeit nézed, akik szinglik??????? Akkor te nem is a tehetségüket értékeled, csak szeretsz álmodozni arról, hogy kivel jöhetnél össze??

És igen, nyilván a jobbak foglaltak...nem véletlen jobbak. De az, hogy emiatt te inkább kb feladod, hát igazán érett gondolkodásra utal (mint maga a kérdés is...)

2021. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
TLDR. A korodból adódik. Biztos nem 14 évesen van ilyen problémád. Ahogy kevésbé PC módon mondani lehet, 20 évvel ezelőtt kellett volna...
2021. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgymond elérhetetlen emberekbe vagy szerelmes. Majd kinövöd.
2021. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért, mert az önértékelésük is magasabb, és ez meglátszik a kisugárzásukon.
2021. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!