Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azok az emberek...

Szerintetek azok az emberek (csak, hogy egy "népszerűbb" témát hozzak példaként), akik nem hajlandók lemondani a repülőutakról, bizonyos értelemben inkább értelmi fogyatékosok vagy pszichopaták bizonyos szinten?

Figyelt kérdés
Mikor nyilvánvalóan tudni lehet, hogy ez a típusú hobbi (sokszor elutazni jó messzi helyekre) nem fenntartható, akkor ez miért nem felfogható vagy miért nem méltányolható egyeseknek, akik egyébként tájékozottak és normálisnak tűnnek? Sokan még büszkélkednek is vele, mennyi helyen jártak és még hová terveznek menni...

2021. jan. 30. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Bizonyos értelemben "értelmi" korlátaik vannak
Bizonyos értelemben "érzelmi" korlátaik vannak
Mindkettő (kombináció)
12 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%

lemaradt,hogy te miért gondolod ezt problémának?

mert e magyarázat nélkül,inkább te tűnsz...problémásnak.

2021. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
73%
Olyan lehetőség miért nincs, hogy egyik sem? Nem igazán értem, hogy jutottál el odáig, hogy aki szeret utazni, az vagy fogyatékos vagy pszichopata?
2021. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű, gondoljatok bele. Azt nem gondoltam, hogy valaki nincs tisztában a rendkívül komoly környezeti teherrel, amit a repülés és távturizmus okoz, bevallom. Ezért írtam, hogy a "tájékozott" emberekről van szó, akik, mondjuk, újságot stb... is olvasnak. Szóval: gugli -> "repülés" és "környezetszennyezés" kulcsszavak.
2021. jan. 30. 23:46
 4/49 anonim ***** válasza:
40%

úgy is fogalmazhatnánk,hogy jelenleg ez a probléma,hogy repülés általi környezetszennyezés,nem igazán aktuális.

jelenleg ami prioritás rengeteg magyar embernél,hogy elveszítette a munkáját,vagy csődbe ment a teljes ágazata a szakmájának,vállalkozásának.

ás mivel a magyar állam ugye senkinek nem segít,így ott áll ez a rengeteg ember állásért kuncsorogva a leg szarabb melókért,hogy ki tudja fizetni a számláit és valahogy enni tudjon adni a családjának.

tehát túlélő mód van.

túlélő módban pedig nem igazán prioritás semmilyen globális probléma.

2021. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
78%
Na, már megint megy az agyatlan pszichopatázás. Miért kell valakit mentális betegnek diagnosztizálni szakértelem nélkül, ha nem bírod a pofáját?
2021. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
82%

Nem utaztam még sehova, de fogok, és nem érdekel. Elegem van, hogy én éljek, mint egy nyomi, mások meg leszarhatják a környezetet.


Gyerekem nem lesz, addig bírja ki a Föld, míg meghalok, aztán csá. Aggódjon a Földért az, aki teleszüli.

2021. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%

Csak meg szeretnélek nyugtatni azzal hogy a gyárak sokkal jobban szennyezik a levegőt.

Szerintem te is szennyezed a környezetet mint más emberek is,csak nézd meg egy hónapodat vagy évedet,azt mérlegelj kérlek.

Igaz én még sosem ültem repülőn de utazni szerintem jó,ha otthon lesném a képernyőről minden egyes dolgot akkor helyben le gyengülnék mint az öregek.

Én szimpla sofőr vagyok,járom a nyagyvilágot,dolgozom és mellet ha van időm leginkább hétvégén kirándulok.

El tudod képzelni milyen jó érzés a tengernél lenni?

Érezni az illatát?

Benne fürödni?

Nézni,hallgatni?

Vagy egyszerűen csak milyen érzés télen-nyáron az Alpokban sétálni a hangulatos városokban vagy az erdőkben?

Pozitív emberekkel megismerkedni? (nem mint sajnos sokan otthon,kevés kivétellel)

Stb...

2021. jan. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező szimplán irigy, mert ő nem teheti meg, viszont vágyik rá, mások meg simán megtehetik, és ezért jött ezzel a környezetszennyezéses kifogással.


Kérdező, találj kérlek valami más életcélt az undokoskodás helyett. Sokkal jobban jársz majd vele, ha az idődet nem mások szapulásával fogod tölteni.


Élményeket szerezni mióta rossz és bűn? 🙄

2021. jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Micsoda válaszok. 8: kb. 10.000 forint mostanában egy-egy jegy, mindenki tud repülni, aki eléggé hajlandó tenni a környezetre nagy ívben. 7: mindenki szennyező a környezetet, csak kérdés, hogy egy ilyen "elkerülhető" szennyezést vállal-e valaki rendszeresen. Magam vonattal utazom a tengerhez. Mellesleg, a gyár is azért szennyez, mert valaki megveszi a sok (sokszor felesleges) cuccot, amit kiad!!! 6: sokkal többet szennyez egy európai az egyre kevesebb gyerekkel, mint egy szegény afrikai. Emellett csak most lett nagy "divat" a repülés, nem ez határozza meg a "nyomorult" életet (bár látom, sokan gondolják, hogy valamiért ez jár). 5: kérdés volt, értelmezd (ha megy). 4: ugyanaz a válaszom, a repjegy nagyon olcsó, a vírus meg egyszer lecseng.

Mindent elárul a szellemi színvonalról, hogy szinte maximális értékelést kapott 6-os, addig bírja ki a "Föld" a hedonizmust, míg ő él, azt' cső. Mindent értek, köszi!

2021. jan. 31. 07:55
 10/49 A kérdező kommentje:
9, nem kérdeztem ezt. Mást kérdeztem. Jelents be, ha nem tetszik valami vagy szervuszka...
2021. jan. 31. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!