Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Való Világban azért csak...

A Való Világban azért csak férfiak és fogyatékos nők nyerhetnek bármit is,mert elsősorban nők nézik a műsort,akik leginkább ilyenekre szavaznak?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam,h valóságshowkat szinte mind férfiak nyerték meg, vagy ha nagyritkán nő volt, akkor az valamilyen fogyatékossággal rendelkezett. Most is egy ilyet futtatnak a vv10-ben.

Mivel többségében nők nézik az ilyen műsorokat,ők ugye leginkább fiúkra szavaznak('mert azok olyan helyesek'). Ha mondjuk van egy kicsit önállóbb,talpraesettebb,csinosabb nő,az biztos nem fog nyerni. Most nem is csak ezt a konkrét széráit kell nézni, mert itt nagyon gyenge a felhozatal, de azon se lepődnék meg,ha még ezen belül is a legnyomibbal nyeretnék meg ezzel Vivivel,aki bekamuzott egy #metoo-t ,h figyeljenek rá (és pont a nők elleni erőszak világnapján tette,micsoda véletlen egybeesés:D), az ilyen nyomikra valahogy nem irigyek a női nézők,hanem megsajnálják őket, úgyhogy ha nő vagy akkor csak annyi a teendő,h játszod a fogyatékost, az áldozati bárányt, szánalmat csikarsz ki a nézőkből és akkor megnyerheted.



2021. jan. 31. 09:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Te is fogyatekos vagy.
2021. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Én nő vagyok és nem vagyok hajlandó ilyen színvonalon aluli műsort nézni már ha ez annak nevezhető🤦‍♀️🤦‍♀️Ez tinédzsereknek való agyi szinten de még nekik sem ajánlanám mert rossz példát mutat + arra bíztat hogy legyél fogyatékos műveletlen ember.Be is tiltatnám az ilyen primitív "műsorokat" mert leépíti agyilag bárki is nézi
2021. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha megfigyeled, mindent férfiak nyernek a tévében, nemcsak a VV-t. Az összes sztárcsináló, tehetségkutató műsor esetében is ugyanez a helyzet, ritka mikor nő nyer.

Szerintem az a magyarázata hogy ez az ország még mindig ott tart, hogy egy nő nem ér annyit mint egy férfi, ezáltal kevesebb tiszteletet és szavazatot kap.

2021. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nincsenek adataim a vv demográfiájáról, és olyan ismerősöm sincs aki nézné (márpedig többségében csak barátnőim vannak).

Pusztán ennyi alapján viszont szerintem hülyeség a nőkre tolni a vv nézését. Nehezen tudom elkepzelni, hogy a férfiak komolyan tudjanak venni emberileg annyira egy vadidegen nőt, hogy szurkoljanak neki, és győzelemhez segítségék. Egy férfi legjobban egy másik férfival tud azonosulni, a nőkre pedig nem a komplexitásuk, vagy belső értékeik miatt figyelnek (amiknek ők is ugyanúgy a birtokában vannak) hanem a külsejük miatt. Az egyetlen alkalom amikor egy férfi akár csak megprobalja komolyan venni a nő belső értékeit akkor van, amikor beleszeret a nőbe, márpedig a vvKatikák nem tudom, hogy hány ferfibol tudják ezt kiváltani.


Ha a valovilagot 98%ban férfiak néznék lehet, hogy még kevesebb női nyertes lenne.

Viszont szerintem a vv nézése nem nemekre bontható fel, hanem pl korra, vagy iskolázottságra.

2021. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Pont, hogy nem nyer mindent férfi!

Az X Faktort is már hány nő megnyerte! A Megasztárt konkrétan több nő nyerte meg, mint férfi!

A Valós világból egyedül a 4. széria volt jó! Ott még volt beszavazó show! Tényleg változatos karakterek voltak!

Még az 5. széria is úgy, ahogy elment.

Azóta már beszavazó show sincs. Mostmár mindenféle alja embereket raknak össze egy villába...

2021. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak furcsa ez a kettősség,h a nők kampányolnak folyamatosan ,h előtérbe kerüljenek az önálló,talpraesett erős nők, de amikor ott lenne a lehetőség,h egy nőt támogassanak, akkor irigységből inkább lehúzzák. De lehet,h ez csak egy ilyen magyar sajátosság, mert nemtől függetlenül is a magyar mentalitás ilyen,h folyamatosan megy a nagy magyarkodás,mindenki hatalmas nagy magyarnak tartja magát, aztán ha valaki sikert ér el,arra rögtön elkezdenek irigykedni.
2021. jan. 31. 10:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van Kérdező!Itt ez megy
2021. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
#6 Na igen, ilyen következtetéseket von le az, aki a való világ színvonalán van.
2021. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek nézed akkor?
2021. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most már nem mozgok olyan körökben ahol ezt néznék, de gimiben az osztályban mindig a fiúk szerették. Akkor még az Alekosz volt benne (kb ennyit tudok az egész vv-ről), és mindig tőle idézgettek, a lányok már akkor is mondták, hogy gáz az a műsor.

Meg az egész kb a szexről szól és az igazi prosztókról, az inkább a férfiaknál nyerő.

2021. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!