Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hazugság az tulajdonképpen...

Arktika kérdése:

A hazugság az tulajdonképpen lehet igazság? Vagyis hazudni az igazságért, tehát az igazság csak nézőpont kérdése? 32/F

Figyelt kérdés

Amikor a saját igazad érdekében már hazudni is képes vagy.

Úgy érzem egy változáson megyek át,ahogy közeledek a 33hoz, sokkal jobban összeáll a mondanivalóm, sokkal több minden eszembe jut, több mindenre emlékszek, arra is amiket régebben mindig elfelejtettem, mintha sokkal intelligensebb lennék korom előrehaladtával.

Ezt először csajozásnál figyeltem meg magamon. Igazából én nem is csajozok, csak akkor amikor épp nem vagyok kapcsiban, 2-3 hetente.

Már nem veszem halál komolyan mint régen, de ugyanakkor mégis azt kell hazudom a nőknek h komolyan gondolom. A filmek hazudnak, agymosás az egész média, pont az hogy nem működőképesek a párkapcsolatok, max pár napig esetleg pár hétig jó együtt aztán unalmas, nincs motiváció. Engem személy szerint az motivál h gumi nélkül dughatom meg a csajt, és ez egy lehetőség arra h gyerekünk szülessen, márpedig ez a legfontosabb dolog az életben akárki akármit mond. Volt olyan h minden áron ragaszkodott a gumi használathoz de az ágyban mégsem ellenkezett amikor tudta hogy benne fogok elmenni. Mintha Mindegy lenne mit mondana, ugyis az lesz amit én akarok. Gumiban amúgysem megy a szeksz, mintha szájmadzkban kellene smárolni, érzem h ez annyira ennek a népességpusztitó rendszernek a játéka...

Már nem a kinézetre összpontosítok, hanem a mennyiségre. rájöttem h sosem tudhatom mit hagyok ki. Egy csúnyább nővel is élvezhető a szeksz, sok esetben még jobban is mint egy széppel+sok új hasznos tapasztalatot szerzünk.

Ha kihagyunk egy lehetőséget egy kapcsira egy csúnyább nővel, gyakorlatilag magunk ellen dolgozunk


2021. febr. 1. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda ősbölcsességek ezek! Respect, báttya!
2021. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalapács
2021. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ugy látom a nagyokosok erre már nem tudnak mit írni 😂 talán okosabb lettem még náluk is?
2021. febr. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!