Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A társkereső oldalakról...

A társkereső oldalakról ugyanolyan lesújtó véleménnyel vannak az emberek,mint az egészségügyről,az oktatásról,vagy a munkahelyekről?

Figyelt kérdés
A magyar egészségügyről általában nincs jó véleménye az embereknek.Az oktatásról szintén rossz véleménnyel vannak.A munkahelyekről szintén.De a társkeresésről sincsenek jó véleménnyel?A társkeresés is szar?

2021. febr. 1. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Messze rosszabb véleményeket hallok róla, mint az eü-ről, meg az oktatásról.
2021. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem nincs benne tapasztalatom, de vannak ismerőseim (nő és férfi egyaránt), akik használják és panaszkodnak. Az egyik fő téma a profilok, hogy valaki alig ír magáról, van aki meg mindent megoszt. Aki bővebbszavú, arra panaszkodik, hogy aki ír, az sokszor végig se olvassa a bemutatkozást, mert olyan kérdéseket tesz fel, ami ott egyértelműen le van írva. Ha épp a másik oldalon vannak és ők írnak egy másik embernek, akkor sokszor válaszra sincsenek méltatva, hogy bocs nem vagy az esetem, de van aki bunkón válaszol. Szóval ott is van gond rendesen. Sok a csaló is, tudni kell szelektálni.
2021. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyiket az emberek teszik szarrá, akikkel foglalkozni kell, szóval van benne valami
2021. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

A társkeresőket sikerült kipróbálnom és csak megerősíteni tudom a fentieket.

A válaszoló nők többsége beképzelt, öntelt és csak a férfi vagyoni helyzete érdekli őket.

"Cserébe" természetesen semmit sem tudnak felmutatni, csak a magas elvárásaikat.

Arról a néhányról akikkel eljutottam a találkozásig mindig kiderült, hogy hazudtak, vagyis finoman szólva megmásították a valóságot.

Vagy az életkorukat, vagy a súlyukat ill. a magasságukat, de gyakran a családi állapotukat is. Az "egyedülállókról" is rendre kiderült, hogy valahol a háttérben van még egy-két gyerek meg egy férj is. Csak hát addig nem is tudnának hová menni, amíg nem találnak egy pasast.

(Vagy inkább egy palimadarat.)

2021. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Hogy keverheted össze a szezon a lónak a fazonjával?

Egy hazug állításba keversz egy hülye kérdést.

2021. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a társkeresőkről sokkal rosszabb véleményen van egy átlag ember.
2021. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még ki társkeresőt, de szerintem az olvasottak alapján nem is fogom kipróbálni. Egy kivétellel (ott összejott a kapcsolat - távoli is érettségi körről van szó) csak rosszat hallottam a társkeresőt oldalakról. Kifejezetten rosszakat hallottam.
2022. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!