Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi öntelt, beképzelt ember?

Figyelt kérdés

Nem azzal van baj hogy valakinek van önbizalma, vagy magabiztos.

Hanem ahogy manapság viselkednek az emberek(tisztelet a kivételnek).

Főleg a fb-on.Ami ott megy...mint ha mindenki "celeb" lenne vagy fotómodell...

A földre alig akarnak lelépni.

Nem tudom mi van itt, de nem emlékszem hogy régebben ez lett volna.

Fenn hordják az orrukat, lenézően néznek a többi emberre(szinte hallani a gondolatot a fejükben ahogy azt gondolják: -ki ez te..?

csak azért mert valaki csinosabban van felöltözve mint ők).

Életemben nem láttam még ennyi "sztárt" "celebet" kamu gazdagot és még sorolhatnám, mint amennyit ma látok.

Mindenhol az öntelt, beképzelt flegma emberek vannak, akik lenézik a többi embert(mégegyszer mondom tisztelet a kivételnek mert vannak bőven).

Lehet hogy fb és az insta miatt van ez hogy ma már mindenki "valaki"?

Csak én látom úgy, vagy tényleg komoly gondok vannak itt?



2021. febr. 1. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Oh, és még valami!Elfelejtettem hozzátenni hogy akinek lehetne egy kicsit több önbizalma, na pont azoknak nincs.
2021. febr. 1. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy nagyon gyenge kinézetű nők is kapják a dicséretet, lájkokat.

Mar fiatal koruktól, azt hiszik, hogy hercegnők és eszerint értékelik magukat a húspiacon. Mert a nőkre mennek mint tyúk a takonyra, mindenféle pasik.

Namarmost, ha egy csúnya, nem jó testű nő fiatal korától el van árasztva dicsérettel, akkor az önértékelése hibás lesz es fennhordja minden alap nélkül az orrát.

2021. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező: szerintem a közösségi médiát szemlélve általánosítasz, élőben minden teljesen más, szerintem sokan nem engednék meg élőben önmaguknak azt a stílust, öltözködést stb ahogyan mutogatják magukat.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bár így lenne kedves 3-as.De nem.Én rengeteget utazok és mindenhol ezt látom, hallom.

Rengeteg ilyen ember van a repülőn, buszon, vonaton, az éttermekben..

Talán én fókuszálok túlságosan ezekre.

2021. febr. 1. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Koncentrálj másra, én is ezt teszem.


Talán kicsivel jobb:)

2021. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A life coach-ook, az önismereti tréningek, a pozitív életszemlélet ajnározása miatt, részben.
2021. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

ha csak nőkről beszélünk, akkor a 2es leírta a lényeget.


a nőket kb. 30 éves korig gyakorlatilag bármelyik 14-75 közötti férfi megfektetné, és ezért nyilván elhalmozzák őket bókokkal. ehhez pedig remek platform a fész, insta stb.

2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!