Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok olyan esetekhez,...

Mit szóltok olyan esetekhez, hogy aki kopog, vagy csönget hozzátok, az hosszasan dörömböl az ajtón,rezeg az ajtó valósággal, vagy jó hosszan nyomja, sokszor egymás után a csengőt?

Figyelt kérdés
Tudom nem nagy probléma,meg ez legyen a legnagyobb bajom, de miért nem lehet kettőt, három rövidet kopogni, és várni, hogy kinyissák?Ahelyett, hogy 1 percig dörömböl valósággal,úgy hogy reng az ajtó, vagy ráfekszik a csengőre.Nekem volt olyan iskolástársam, aki direkt megkértem, hogy ne nyomja 5 percig a kapucsengőt, elég röviden.Erre csak azért is öt percig nyomta.Van ahol meg ki is van írva, hogy röviden csengessen.

2021. febr. 1. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén lebaszom, miután kinyitom az ajtót.
2021. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ki se nyitom az ajtót már csak azért sem.Főleg ha egy idegen...Ki tudja mit akar.
2021. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dominálni akaró emberek. Mert nehogy meg merészeld váratni őfelségét, mi az, hogy nem teremsz ott és nyitod ki az ajtót három másodpercen belül, azonnal ugorj.

Én is leb.sznám.

2021. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek sosem nyitom ki. Felőlem a fejét is verheti az ajtóba a barom.
2021. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a postás szokta szétverni az ajtót, de neki azért kinyitom.

Ha valami ismerős csinálná, akkor szerintem egy idő után be se engedném.

2021. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer volt egy állítólagos vízóra leolvasó aki majd rám verte az ajtót annyira eőszakos volt és közben a csengőt nyomta veszettül és ordítozott hogy nyissam ki.Én meg nem nyitottam ki.Ami még furább volt hogy előtte láttam hogy végig nyomta mindenki csengőjét és érdekes senki se engedte be.Szerintem valami csaló volt.Utána benne volt az újságban is hogy csalók mászkálnak az egész városban és nem kell az ajtót kinyitni.
2021. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az oka.

Ugyanis én is csináltam ugyanezt a kedves szomszéddal, amikor egy hétköznap éjszaka végig dajdajozott a hálószobánkkal szomszédos szobában. Hangos zene, röhögcsélés, úgy hajnali 3ig bírtam, aztán átkopogtam finoman, de mivel nem volt reakció, ezért ráfeküdtem a csengőre. Persze nem jött ki, de el is kussoltak szerencsére.

Másik alkalom, gyerek napok óta hajnali 5kor zörög csattog, radiátort ver, akkor is át lett szólva, hogy 1-1 alkalom még ok, de nem óhajtunk minden reggel a gyerek lármázására kelni. Azóta az is abba maradt.


Ha nincs oka, hogy dörömbölek akkor lebasznám az illetőt.

2021. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem normális ha nem képes normálisan.
2021. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem fordult még elő ilyen, szóval igencsak meglepődnék, ha megtörténne. Kinéznék a kukucskálón, hogy ki ez a barom, aztán valószínűleg ráhívnám a rendőrséget.

Egyébként a lépcsőházban vannak "iker-csengők", amik ugyanolyan frekvencián működnek, ezek az elemesek, aztán olyan előfordul, hogy valakihez csöngetnek és másnál is megszólal, de ott senki nincs az ajtóban. Ezt már megszoktam, az enyémnek is van egy csengő-tesója, de nem tudom, melyik lakás. Dörömbölés viszont soha nem követte az ilyen csengetéseket.

2021. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az ember, aki idővel fel ne adná és el ne kullogna! Tőlem dörömbölhet este 22:00 óráig is, ha nem jelezte, hogy jönni fog.
2021. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!