Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy kövér férfi szép?...

Lehet egy kövér férfi szép? Látott már valaki olyan kövér férfit, akit tényleg szépnek lehet mondani?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Alapbol nem mondjuk egy férfire, hogy szép. Az jóképű. Azt mond már meg, farokra ránőtt gyomor, csüngő, lógó testen mi a szép?

Semmi. Mondom ezt úgy, hogy rám is felszaladt és kissebb lett. Fszmat se érdekli.

2021. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Szépnek szép, de attól meg elviszi a szívroham..
2021. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Tükörbe néztem, és én pl. egy Peter Griffin vagyok. :D szerintem az nem szép, hogy egy ember elhanyagolja magát.
2021. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Van olyan férfi aki szép, sőt olyan is van, akire azt mondod, hogy gyönyörű. Egyszerűen ránézel, és nem simán nagyon jóképű, hanem gyönyörű férfi! Én láttam már ilyet, többet is. Vissza a kövér kérdésre. Nekem a kimondottan kövérek nem jönnek be, de sok nagyon sovány lányt (pálcika) láttam kövér, nagydarab fazonnal. Nekem nagyon szerteágazó az ízlésem. Tetszenek nálam fiatalabbak, és nálam akár 20 évvel idősebbek is, tetszenek a nagyon férfias férfiak, és a lányos arcú helyesek is, nem tudom, engem inkább a karakter vonz talán. A lényeg, hogy néha a pocakot is kifejezetten szexinek találom, főleg nálam idősebbeknél. Na ezt osszátok be. Privát üzenetet nem kérek senkitől, foglalt vagyok 10 éve, párom nálam pár évvel idősebb, és pocakosra hízlaltam.
2021. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Dombivari Istvan szep es dagadt.
2021. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Egyetlen kövér ember se szép a szememben.
2021. febr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Megint egy tipikus fikázzuk a kövéreket-kérdés. Grat.
2021. febr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Dagi Thor a Végjátékban :D
2021. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
A "csúnya" meg a "kövér" nem szinonimák, szóval nem zárja ki semmi azt, hogy egy kövér ember is szép legyen. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2021. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

7


Már megszokhattuk...

2021. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!