Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél idősebb valaki annál agresszívebb lesz?

Figyelt kérdés
Boltban, postán, tömegközlekedésen, bankban, utcán, stb hivatalban saját tapasztalatom hogy az öregesek vesztik el a leghamarabb a türelmüket és mikor elvesztik ők a legagresszívabbak.
2021. febr. 3. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:
facebook kommenteknél is nagyon agresszívak
2021. febr. 3. 10:11
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Minél idősebb valaki, annál jobban radikalizálódik valamilyen irányba, pláne, ha facebookon is fent van.
2021. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert a hátralévő egyre kevesebb időt nem akarják azzal tölteni, hogy türelmesek legyenek a s.ggfejek miatt.
2021. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A többség abban a korban szocializálódott amikor önzőnek kellett lenni, hogy elérj valamit. Nem volt meg mindenük. Persze ez nem mindenkire igaz, de szerintem ez is közrejátszik abban, hogy ilyenek az idősek
2021. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Az, nézd meg kik követik el a hirtelen felindulásból történő késeléseket, rablásokat, köztéri balhékat, tüntetéseket, rongálásokat, stb.

Az energiáikkal kezdeni nem tudó fiatalok nagy százaléka.

Az időseknek csak a szájuk nagy, de ennyiben is marad a dolog nagyjából.

2021. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Minél megkeseredettebb vki annál agresszivebb.
2021. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami egészségügyi problémájuk, attól ingerültebb az ember. Én fiatal vagyok, de párszor előfordult, hogy volt olyan gondom, ami kívülről nem látszik. Egyszer sérülés miatt nem tudtam huzamosabb ideig állni, illetve tudtam, de akkor ku***ára fájt; akkor én se voltam türelmes azzal, aki elállja a busz folyosóját, miközben tanakodik, hogy hova üljön, mert nekem akkor, ott le kellett ülnöm. Olyan is volt, hogy fertőzés miatt tízpercenként kellett a vécére rohanni. Abba a tíz percbe, amíg pont nem kellett, igyekeztem beszorítani egy gyógyszertárba rohanást, de amikor az előttem lévő nő végigkérdezte az összes létező pezsgőtabletta ízét, árát, hatóanyagát, feltalálója élettörténetét meg miafrancot, nekem se volt őszinte a mosolyom. Tekintetbe véve, hogy sok idősnek halmozottan vannak ilyen gondjaik, én valahol megértem őket.
2021. febr. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4: Ne viccelj már, pont hogy most élünk abban a korban.
2021. febr. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
4-est én se értem, a mai öregek inkább abban a korban nőttek fel, amikor nem hogy törtetőnek nem kellett lenni, de a minimális életképesség nélkül is elvolt az ember...
2021. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Ezek az emberek megélhették a háborút és a Rákosi-korszakot is (igaz, gyerekként). #8 azt ne mondd hogy ma ennél rosszabbak a körülmények.


Én a családi történetekből folyamatosan azt hallottam hogy szegénység volt, sokan átverték a másikat. Ha valakinek a gyerek és fiatalkorát behálózzák ezek az ingerek, ne várd hogy Teréz anya lesz belőlük idősként.

2021. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!