Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek az ilyen...

Hogyan jellemeznétek az ilyen szülőt?

Figyelt kérdés
Aki elmondja, hogy mindig a gyereke mellett lesz, meg támogatja, de amikor a gyereknek tényleg szüksége lenne rá, akkor még jobban beparázik, mint a gyerek, és leissza magát.
2021. febr. 3. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatatlan, labilis, gyenge.
2021. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint amit #1 írt, plusz gyáva.
2021. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmatlan a gyereknevelésre. Nem rossz ember, valoban úgy érzi hogy segíteni akar... csak aztán mikor baj van, akkor jön ki hogy miért is alkalmatlan.

Mert egy lelkisérült, beteg ember, aki egyetlen rossz dolgot tett tudatosan a gyerekével, hogy megszülte/meg"csinálta"...

2021. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert egy lelkisérült, beteg ember, aki egyetlen rossz dolgot tett tudatosan a gyerekével, hogy megszülte/meg"csinálta"...

Na pont így gondolom én is.

2021. febr. 3. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

igazából hiába mondunk bármit is.

a nőnek annyi a dolga,hogy azt mondja a bíróságon-családon belüli erőszak áldozata vagyok-

ezek után neked kell bizonyítani,hogy nem volt az ami lehetetlen és nagyjából ennyi.

ha alkesz,akkor is nyeri a nő a gyermekfelügyeletet.


1 esetben nem.

ha jó sok pénzed van és befolyásos ügyvéded,aki meg tudja beszélni a bíróval az árat.

minden más esetben gyakorlatilag esélytelen,hogy az apa nyerjen mo n.

2021. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En a gyerek vagyok (mar ugy gyerek hogy a szülő gyereke, mert amúgy felnőtt)
2021. febr. 3. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Segitség helyett hátat fordit. Önző. Es valszeg ffi.
2021. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!