Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál akkor ha fájna...

Mit csinálnál akkor ha fájna a létezés?

Figyelt kérdés

Nem fizikailag...

De MINDENKÉPPEN életben szeretnél maradni.


2021. febr. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Felkeresnék egy pszichológust, mivel lelki panaszok esetén ez a teendő.
2021. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
De hát fáj.
2021. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talan egy fuggoseg beszippantana, de soha nem vetnek veget az eletemnek.

Alapvetoen faj, de a fantaziam birodalmaba menekulok, illetve ha olyan allapotban vagyok, hogy le tud kotni, dokumentulmfilmeket nezek. Mondjuk angolul iszonyu jo valasztek van. Es masok sorsa, mas helyek, vilagok felebresztenek.

2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy logikai jatekok, feladvanyok kozben egyfajta meditativ zombi allapotban eltavolodom a kinzo gondolataimtol.
2021. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Es futni jo lenne tudni, de a nagyon gyors gyaloglas is jo, kozben mintha elszakadnek a sajat enemtol, felszabadito erzes. Sajnos amint megallok, visszaesem, de utana kell a tobbihez folyamodni.
2021. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem csajozol nem szórakozol ez a baj. Meg nem iszol.
2021. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minél jobban igyekszem lefoglalni önmagamat olyan dolgokkal, hogy ne ezen kelljen agyalnom.
2021. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Uh... nagyon ismerős amit írsz!

Nekem az oldotta meg a dolgot, hogy életteret váltottam, ahol tudtam. Felvételiztem új munkahelyre, az nagyon lekötött.

Lett egy sportolós hobbim, és lett egy kutyám. (kutyásnak lenni is életforma, ami tele van kötelezettségekkel, és új embereket ismersz meg, mert kutyasétáltatás közbe új közegbe kerülsz).

Így hogy másra kellett koncentrálnom nem jutott időm "szenvedni".

2021. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os, igen, gratulálok, az alkoholizmus és a promiszkuitás köztudottan tökéletes gyógymódja a depressziónak. Szerencse, hogy a hülyeségre nem jár családi pótlék, mert bedöntenéd az államkasszát.
2021. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresnék valami célt.
2021. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!