Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal a kijelenté...

Egyetértetek azzal a kijelentéssel, hogy “az igazi fájdalom néma?”

Figyelt kérdés

Hogyha valami nagyon fáj, akkor nem beszélsz róla, nem kiabálasz, nem sírsz...csak csendben lerendezed magaban?

(Pl. abban az esetben ha megcsaltak, akkor is az az igazi fájdalom, ha csak nèmán hátat fordítok, és elhallgatom a világ elől?



2021. febr. 4. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, de nálam így van. Ha vmi bajom van inkább elvonulok rendezni
2021. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyha valami nagyon fáj, akkor nem beszélsz róla, nem kiabálasz, nem sírsz...csak csendben lerendezed magaban?" Ezzel egyetértek.

Viszont én inkább úgy alakítanám hogy "a fájdalom van hogy néma"

Mert akkor aki meg jajgat, vagy ordít, akkor az már nem "igazi"?

2021. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha kibeszéled.Ha abban a szerencsés helyzetben vagy,hogy van aki meghallgat bármikor sokat segít.A legjobb terápia.Tapasztalat.
2021. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is ezt csináltam,soha nem szerettem mást untatni a problémáimmal.Viszont ha valakin láttam,hogy tényleg érdeklődik iránta,és nem csak jópofiskodásból kérdezte meg,hogy mi bánt,annak szívesen elmeséltem,és jólesett,utána jobban is éreztem magamat valamennyivel.
2021. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább olyan értelemben érteném, hogy van egy szint, ami felett az nyilvános panaszkodás az már nem a fájdalomról szól, hanem arról, hogy az ember sajnáltassa önmagát és hallassa a hangját.
2021. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!