Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sajnos elég életszegény középiskolai éveim voltak, gyakorlatilag a suliból hazamenet egyből ültem be a gép elé, és játszottam estig, hajnalig stb... Akkoriban nekem ez teljesen okés élet volt, de mára már rájöttem, hogy elcsesztem az egész középsulit ezzel, meg kb az utóbbi 15 évet, hogy nem csináltam semmit a hülye gépezésen kívűl kb... Most 25 évesen próbálok változtatni ezen, új dolgokba fogni, stílust is próbálok változtatni mind öltözködésben, mind viselkedésben, úgy érzem hogy most akarom magam kiélni, például most szilveszterkor technikai KO-ra ittam magam, amire még sosem volt példa, meg alapjáraton is próbálok egyre hülyébben viselkedni. Szerintetek van értelme ennek a "kitörésnek", vagy engedjem el, és fogadjam el, hogy én gép előtt megrohadó nyominger leszek örökre?

2021. febr. 4. 21:16
 1/4 neincat ***** válasza:
100%
Pont arról olvastam egy cikket, hogy ne kössük magunkat életkorhoz és hogy ez mennyire mérgező. Szerintem nyugodtan éld ki most magad, nem gondolnám hogy olyan sokáig tartana ez a korszak. 25 évesen még mindig fiatal vagy, szórakozz, bulizz, csajozz, utazz, vagy ami csak jólesik :)
2021. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eld ki magad.
2021. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy pont a részegedést kell bepótolni és gyerekesen viselkedni. Miért pont ezeket tartod pótolandónak?
2021. febr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 neincat ***** válasza:

Szerintem nem a részegedés része a lényeg, hanem maga a közösségbe járás, alkoholizmus. Még kétszer kiüti magát, utána nem fogja.

A gyerekes viselkedés meg nem egyenlő a felelőtlenséggel, vagy éretlenséggel, ha megfelelő helyzetben és hangulatban viselkedik gyerekesen.

2021. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!