Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember aki nem...

Van itt olyan ember aki nem szeretné, hogy eltöröljék a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Olyan írjon, aki nem szeretné, hogy újra nyisson minden, illetve, hogy eltöröljék a kijárási tilalmat.


Miért nem szeretnéd a korlátozások feloldását?


2021. febr. 4. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Aki nem szeretné, az elmebeteg.
2021. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Attól írhat aki így gondolja! Ha te nem, akkor nem a kérdésre válaszoltál.

Olyan emberek válaszára várok kíváncsiságból, akik így gondolkodnak.

2021. febr. 4. 21:44
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Nincs olyan
2021. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

Én pl. Nem szeretném. Miért volt az jó, hogy a proli utazgatott orrba-szájba? Minden nap tele voltak az éttermek? Szerintem a környezetvédelem szempontjából is jót tesz, h a prolit kicsit leszabályozzák.

Arról nem is beszélve, h sok munkahely szűnt meg, így most nehezebben vesz fel a proli 30 milliós hiteleket. Na persze ez még a lakáspiacon nem érezteti annyira a hatását, de idővel fogja. És minél tovább húzódik el a válság, annál jobb lesz.

2021. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

21.49


Na mi az magadra ismertél? Akinek nem inge... De látom, te jól felöltöztél.

2021. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Én nem azt mondom, hogy nem szeretném, csak nekem mindegy. Nem sokban fog változni az életem, akkor sem, ha újra minden a régi lesz. Túrázni szoktunk járni párommal, azt meg most is tudunk, kutyusommal is sok időt töltök így is úgy is, dolgozni ugyanúgy itthonról fogok... esetleg annyi lesz a változás, hogy akkor újra elmehetek étterembe meg moziba, de máshova nagyon nem járnék amúgy se :) este 8 után is nagyon jó nekem otthon :D
2021. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

"Na mi az magadra ismertél? Akinek nem inge... De látom, te jól felöltöztél."


Tévedsz, csak utálom a proli szót..

2021. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Saját magam szempontját nézve nekem az lenne a jó, ha kb csak fél év múlva indulna be az igazi élet. Lábadozó beteg vagyok, mostanában nem tudok menni sehova. De mindenki másnak jobb lenne, ha újraindulna minden.
2021. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm #7 az egyetlen normàlis választ! Ment a zöld!!


A többiek folytassák privátban ezt a hülye vitàt, mert jelenteni fogom a moderàtornak.

2021. febr. 4. 22:05
 10/22 A kérdező kommentje:
#9: Neked is köszi a választ! Jobbulást kívánok!
2021. febr. 4. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!