Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van vami cuki meg kikapcsolódo...

Van vami cuki meg kikapcsolódos játékot pc-re? inkább gyerekeset kéne nemn érdekel a erőszakos. 22f

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Számodra vagy a kislányod számára?
2021. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
1es. Ha van is kislány ebbe a korba nem jellemző hogy már akkora gyermekük legyen hogy tudja kezelni. Inkább csak kikapcsolodásként akarja magának.
2021. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
4-5 éves gyerekek már simán nyomatják a játékokat:D
2021. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Amikor én 4-5éves voltam akkor még legoztam🤣
2021. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Octodad
2021. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Beetlebug 3
2021. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fireboy and watergirl
2021. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
magamnak akarom nem tudom mi a francot kell ezen fikázódni
2021. febr. 4. 23:27
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért attól, mert valamiben nem kell halomra gyilkolni az ellenfelet, attól az még nem lesz gyrekes. :)

Nem tudom, milyen játékokat szeretsz, de mondjuk a Surviving Mars engem hosszú órákon át képes lekötni, és nincs benne erőszak. "Városépítő" jellegű játék, csak itt nem egy földi várost kell építeni, hanem egy Mars-kolóniát. Igaz, maga a játék elég drága, 30 euró az alap kiadás.

Ha már úgyis itt a világjárvány, akkor tudom ajánlani a Project Hospital-t. Kórházszimulátor, menedzsment típusú játék, szintén órákon át le tud kötni. Ez sem olcsó, 25 euró.

Ha érdekel a késő középkor, akkor tudom ajánlani az Anno 1503-at. (De akár az Anno sorozat többi részét is.) Ez is "városépítő", csak itt az új világban kell egy kolóniát menedzselned. Lehet benne némi harc játékmódtól függően. Igaz, 2003-as játék, de még így is tetszetős a képi világa, a zenéi hangulatosak, és egyébként csak 5 euró, szóval...

SuperTux Kart. Mario Kart stílusú versenyzős (kart racer) játék, tök ingyen. Erre már ténylegesen rá lehet aggatni a "cuki" jelzőt. Innen letölthető: [link]

Heroes of Might and Magic. Ebben ugyan van harc, de nem az a belezős-kaszabolós módi, hanem inkább szimbolikus. Körökre osztott stratégiai játék, középkori témával. Nekem a kedvencem a széria 3., valamint 5. része. Előbbi 10, utóbbi 20 euróba kerül. A teljes sorozat együtt 45 euró.

Crystal Caves HD. Erősen retrós megjelenésű játék, logikai platformer, némi humoros háttérsztorival. Eredetileg 3 részből állt, amiket most megjelenésében felújítottak, és kapott egy új részt is. 7 euróba kerül.

Stardew Valley. Ha mond valamit az, hogy Harvest Moon, akkor nem kell magyarázkodnom, ez is hasonló. Ha ez nem mond semmit, akkor: egy farm-menedzselős, növénytermesztős-állattenyésztős szerepjáték. A fő feladat, hogy a nagypapádtól megörökölt farmon gazdálkodj, de emellett szerepjáték-elemeket is tartalmaz. 14 euró.

Train Fever. Tömegközlekedési témájú menedzsment-szimuláció játék. 20 euró.

Banished. Középkori témájú városépítő játék. Az Anno 1503-mal ellentétben ez nem az "új világban", hanem európainak tűnő helyszínen játszódik. Egy jól működő kolóniát kell felépítened. Az élelemmel pedig vigyázz, ha nincs elég, kihal a fél falu, és baromi nehéz visszakapaszkodni. 17 euróért árulják.

RollerCoaster Tycoon: vidámpark-épító játék. Nem mai példány, de ettől még felettébb szórakoztató. 5 euróért adják.

Giana Sisters: Twisted Dreams. Super Mario stílusú platformer, gyönyörű fantasy képi világgal.

Space Colony HD: "városépítő" játék az űrben. 9 euró.

Wonder Boy: The Dragon's Trap. Egy régi akció-kaland platformer remake-je. Középkori tematikájú, kifejezetten tetszetős grafikájú játék. 20 eurót kérnek érte.

Planetbase. Szintén egy űrben játszódó városépítő játék. Egyik kedvencem, bár meglehetősen nehéz.

De szerintem ennyi egyelőre elég. ;) Nem tudom, hogy milyen témák és műfajok tetszenek, de remélem, lesz köztük kedvedre való.

Amelyik nem ingyenes, ott a gog.com-os árat írtam kerekítve.

2021. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ha már úgyis itt a világjárvány"


Csak azt ne, már ígyis hányingerem van az egész járványcirkuszból :D amúgy a többi ajánlatot köszi most nézegetem őket :)

2021. febr. 5. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!