Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítél el sok férfi...

Miért ítél el sok férfi örökre nőket akár egyetlen görbe este alapján is?

Figyelt kérdés

A saját példám: Férfiakkal dolgozom főleg (12 férfi, 3 nő van a csapatunkban), minden rendben volt egészen addig, míg nem vettek fel egy új embert, aki egyetemen csoporttársam volt. Egy közös házibuliban voltunk, ahol történt egy olyan eset, hogy páran bevettünk egy bizonyos tablettát (MDMA), és pár lánnyal, fiúval közösen fehérneműre vetkőztünk, ugráltunk a medencébe (október volt és elég hideg már), majd vizes fehérneműben táncoltunk a nappaliban. Csak csókolóztam egy sráccal, nem feküdtem le senkivel. Igazából soha nem is volt egyéjszakás kalandom, és 18 és 21 éves korom között kb. összesen 3-4 ilyen őrültebb buliban voltam (vetkőzés nem volt több).

22 évesen összejöttem a mostani párommal, most 28 vagyok.

A lényeg, hogy mindenkinek elmesélte a pasi a munkahelyen ezt a történetet (kiszínezte azzal, hogy rongyosra lettem b_szva több ember által, ami mint mondtam, nem igaz), és többen is nyíltan beszólogatnak, nyomulnak rám, az egyik folyton a derekamra teszi a kezét, amikor együtt kell dolgoznunk, és nem érdekli őket, hogy el vagyok jegyezve. A sokadik ilyen eset után kiakadtam már, megfenyegettem őket, hogy a HR-re megyek, ha nem hagynak békén, mire minősíthetetlenné fajult a szóváltás, hogy akkor kellett volna gondolkoznom, amikor azokat a mocskos dolgokat csináltam, nem bújhatok a vőlegényem mögé.


Nos, miért gondoljátok, hogy azért, mert valaki fiatalon csinált 1-2 hülyeséget, utána lehet ringyóként kezelni örökké, és neki ezt tűrnie kéne, mert 19-20 évesen "nem gondolkodott"? Azokkal mit csinálnak, akik tényleg sok emberrel összefeküdtek? Nem azt mondom, hogy velük meg lehet tenni ezeket, csak nem értem, hogy egyetlen ilyen este miatt hogy lehet pudvás ribiként kezelni a másikat, és miért kell mindenféle xart terjeszteni, mint valami gimnazista kisfiúk...



2021. febr. 4. 23:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy itél el. Csak még mindig azon rágodik, hogy anno nem volt nálad "sikere". A kiszinezés is akkor már megtörténhetett és ö hiába csorgatta a nyálát. Ha ennyire sz.r a helyzet akkor tényleg nyugodtan menj a HR-re. NE TÜRD!!!
2021. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
9%

A "férfiak" undorítóak.

Ennyi:)

2021. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

A kollégáid bunkók, viszont elég aggasztó az írásodban néhány részlet, mint a "csak csók" dolog. Ez komolyabb dolog kellene, hogy legyen. De lehet csak én vagyok túlságosan is "chaotic moral".



De ez az egész nem elítélése oda-vissza működik, lásd a második válaszoló primitív általánosítását (bármelyik kérdés alatt szinte).

2021. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak fenyegetőzz, hanem tényleg menj a HR-re. Ha valaki akaratod ellenére, akár csak megérint olyan helyen, ami számodra kellemetlen, és ez munkahelyen történik, bizony zaklatásnak minősül. Egyébként én a helyedben inkább lelépnék erről a munkahelyről, elég paraszt a társaság. Plusz nehogy a vőlegényeddel is gond legyen ebből később, ha ez a kiszínezett sztori a fülébe jut, gondolom az eredeti történéseket azért ismeri.
2021. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Várjcsak nem a nők szokták azt csinálni h dugnak egy gyökérrel aztán minden faszi gyökér mert az az egy kihasználta és lelépett és innentől kezdve egyetlen fasziban sem bizik? Ja hát dehogynem! XD
2021. febr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

" hogy akkor kellett volna gondolkoznom, amikor azokat a mocskos dolgokat csináltam"

A munkatársaid bunkók. Én elmennék egy normális céghez onnan. Aki híresztel rólad dolgokat, azt meg felnyomnám a HR-nél.

2021. febr. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem tényleg nagyon felelőtlen voltál :D Ha az én jegyesem lennél és megtudnám ezt, repítenélek mint macskát szarni. Menj a HR-re, ne csak fenyegetőzz, ahogy már írták fent is. Ha pedig nincsen eredménye, akkor munkát lehet váltani, és a következő helyen majd egy nőhöz valóan viselkedni. 22 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem úgy viselkedsz, mint egy 15 éves ribi.
2021. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: Abban viszont egyet értek, hogy a munkatársaid alpári bunkók.
2021. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Alapvetően nem baj, hogy van néhány vadabb eset az életedben, de elkövetted azt a hatalmas szarvashibát, hogy munkatársakkal...Ember, munkahelyen színtelen, szagtalan, nemtelen lényként kell viselkedni és sose lövünk házinyúlra. Simán az előrelépési lehetőségedbe is kerülhet ilyesmi.
2021. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha elítélendően viselkedsz, akkor miért csodálkozol, ha el is ítélnek?
2021. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!