Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem használjá...

Az emberek miért nem használják a TL;TR funkcióját?

Figyelt kérdés
Ennek az a lényege, hogy ha egy túl hosszú szöveget írunk, azt a végén 1-2 mondatban összefoglaljuk (Too Long To Read). Eddig csak 1-2 esetben láttam hasonlót, és szerintem nagyon megkönnyíti a válaszadók dolgát, így több válaszra lehet számítani.
2021. febr. 5. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
tl;Dr és szerintem a szöveg elejére érdemes írni.
2021. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valoban, sajnos a kerdest mar nem tudom javitani.
2021. febr. 5. 00:47
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Én szoktam ilyet használni. Itt az oldalon is.

De ettől függetlenül mindig akadnak olyanok, akik szétspammolják a kérdéseim.

2021. febr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom ..Én ha valamit részletezek akkor az azért van, mert nem tudom 1-2 mondatban leírni (nyilván). Ha letudnám akkor meg leírom alapból 1-2 mondattal. Szóval értelmét vesztené az egész.
2021. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki lusta végig olvasni a kifejtett kérdést, annak a válaszára melyik kérdező kíváncsi? Mert én biztos nem..
2021. febr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem azért kell, ez hogy olvasás nélkül válaszoljon valaki, hanem azért, hogy olyan olvassa el az egészet, aki tud is érdemben válaszolni.
2021. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre való a kérdés kiírásánál a “kérdésed” rublika.
2021. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ha egy túl hosszú szöveget írunk, azt a végén 1-2 mondatban összefoglaljuk"

Általában a túl hosszú kérdés olyat is tartalmaz, ami lényegtelen a megválaszoláshoz, viszont hányoz(hat)nak belőle olyan adatok, ami egyértelművé tennék azt.

.

Aki két (vagy több) körmondatban mondja el azt, amit három szóban is megtehetne, az egyéb ALJASSÁGRA is képes.

2021. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!