Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom hogyha nem...

Mi lehet a bajom hogyha nem tartom elég jónak magam?

Figyelt kérdés

PL egy lánynál, nem tudom normálisan látni a dolgokat. Ha más is "közeledik" felé akkor szinte úgy fogom fel hogy esélyem sincs...

Nem vállalom fel magam sok helyen, közösségi médiára se rakok ki képeket, olyan érzésem van hogy senki ne lásson, ne tudjon rólam.

Sok rossz tapasztalattól talán, vagy nem tudom. Hogy változtassak ezen? 18F


2021. febr. 5. 18:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nyilván barátaim se nagyon vannak, nem járkálok sehova.
2021. febr. 5. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, szociális fóbia. Pszichológus segít.
2021. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mint a #2 is írta, ez önbizalomhiány. Velem is ez volt, aztán mikor tudatosult bennem elkezdtem javítani a helyzeten. Kb egy év kellett, hogy úgy nagyjából helyre rakjam magam. Videókat néztem, podcasteket hallgattam a témával kapcsolatban. Elkezdtem edzeni, vettem egy boxzsákot és rengeteg zenét hallgattam. Emellett motiváló filmeket néztem és az edzés mellett minden nap megcsináltam 100 fekvőt meg 50 húzódzkodást a közérzetem javítására. Elkezdzem megszeretni magam, vásároltam pár újabb, mutatósabb ruhát. Többet jártam társaságba is. Azóta könnyebben mutatkozok meg bárhol, könnyebben megy a csajozás is. Ne stresszelj rá a dolgokra, aki számít az úgy fogad el ahogy vagy. Ha van még bármi kérdésed írj privátban😁
2021. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!