Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy megszakadt a kapcsolatotok a valósággal és a realitásérzéketek megszűnt ?

Figyelt kérdés
Mintha csak kísértetként léteznél ezen a bolygón, az emberek átnéznek rajtad, semmi életkedv, olyan totális üresség érzése, kiüresedés és annyi érzelem van benned, mint a cserépkályhában.

2021. febr. 6. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló. Vannak bennem érzelmek, de fáradt vagyok megélni őket. Semmi emberihez nincs kedvem, csak gépként létezni.
2021. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Minden hónap első napján fogyasztok hallucinogéneket.
2021. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, gyerekként olyan sok érzés, meg lelkesedés volt bennem, mindennek tudtam örülni, utána jöttek a csalódások és kudarcok. Most meg úgy érzem magam, mint egy elhasznált taknyos papírzsebkendő, vagy mint egy kifacsart citrom...
2021. febr. 6. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor éreztem ezt, mikor elkezdtem dolgozni és kezdtek összefolyni a hétköznapok, megjelent a 40 évig tartó mókuskerék, amiből nem lehetetlen kiszakadni... hacsak nem nyersz egy rakás pénzt amivel meg tudod váltani a szabadságodat.
2021. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Igen, ez is benne van, a munka is monotonná és feszültté tehet huzamosabb ideig, de a visszatérő emberi játszmák, defektes, nem működő kapcsolatok ugyanúgy megcsömörlik az embert.
2021. febr. 6. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még ilyen sohasem volt! Olyan már igen, hogy úgy érzem, szűk családi köröm nem ért meg engem.
2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen akkor alakul ki, ha az embert hosszú ideje nem éri semmilyen hogy is mondjam.. semmilyen inger a környezetéből. Tehát nincs mire vissza reagálnod, mert nem ér téged semmilyen különösebb hatás. Jobbulást kívánok!
2021. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!