Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt nagyfokú látássérült?...

Van itt nagyfokú látássérült? Rajtam kivul.

Figyelt kérdés

Nekem a lencsém:


-19,5dsph -3,5dcyl 10fok

-20,0dsph -3,5dcyl 170fok.

J.o: VSÜ:0,25

B.o Vsü:0,2


Fundus: MK.oldalt nagy méretű, kissé halvány,myop papilla, peripapillaris atrophia,. Kihúzott vékonyka erek, durva pigment rögök, pigment ki szóródás.


Így szulettem -15 kezdtem, 3 évesen. Most 22 eves vagyok most -20as ... kapok rá Fogyatekos támogatást, véglegesen.Meg MÁV kártyát . Emelett hallas serult, sziv beteg vernyomas beteg is vagyok... D csoportos rokkant ellátott vagyok.. egyszer voltam 19 evesen bizottság elott véglegesítse vagyok,, kapok köz gyogyot is meg 4 oraba dolgozok papir könnyű munkat


2021. febr. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Úristen, nagyon durva.

Nem lehet megműtetni, vagy mivel más betegséged is van nem érne semmit?


Nekem csak

-3.75(bal),-4.00(jobb) a szemüvegem, de így is rossz😔

Borzalmas lehet egy ilyen szintű látássérültség😣

2021. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már konkrétan vakság, nem? Szemüveg nélkül legfeljebb fényt láthatsz szerintem.
2021. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen fényt. Szerencse szemüveggel latok 30%ot es ilyen rokkant gyárba tudok menni ülő munkára csomagolni...
2021. febr. 6. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem, csak édesanyám. Bár pontosan nem tudom megmondani, de egyik szemére egyáltalán nem lát, másik -19 dioptriás.:/
2021. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
És mit hoz majd a jövő? Szerinted csak romlani fog a látásod?
2021. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!