Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi csináljak ha semmit nem...

Mi csináljak ha semmit nem akarok csinálni az életben?

Figyelt kérdés
Dolgozni főleg nem, de muszáj. De azon kívül is semmit se. Más emberek mennek össze vissza de fel nem tudom fogni hogy képesek erre. Semmit nem akarok csinálni. Úgy érzem ez nem az én világom, ha hirtelen meghalnék nem bánnám. De öngyilkos lenni azért nem mernék. Ahhoz sincs kedvem hogy furodjek csak ha már nagyon muszáj. Vezetni is meg kéne tanulni na azt elképzelni nem tudom hogy fogom megtanulnia. Már elkezdtem. A vezetési órák vannak még hátra. Szóval a neheze még hátra van.

2021. febr. 6. 21:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok csak leginkább, másnak hogy van kedve menni mindenhova? Nem értem.
2021. febr. 6. 21:51
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, nem vagy te véletlenül az eltitkolt ikertestvérem ??? Mintha én pötyögtem volna be ezeket a sorokat, betűről betűre ugyanez van bennem is. Nekem is már nyűg az egész élet..
2021. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok vele. Nincs kedvetek világot járni egy kicsit? Együtt sokkal izgalmasabb. Csak elveszni valahol a nagyvilágban. Jobb, mint az öngyilkosság és a lélekölő átlagos élet.
2021. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor sors társak vagyunk. Pedig én szeretnék normális életet de olyan mintha ezt a világot nem nekem találták volna ki.
2021. febr. 6. 22:00
 5/16 A kérdező kommentje:
De én benne lennék de csak magyarul tudok az a gond.
2021. febr. 6. 22:02
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
depressziós vagy?
2021. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Én megfelelően tudok angolul és ezekben a közösségekben rengeteg a külföldi. A magyarokról nem is beszélve. A szabad életszemlélet, meg a társadalomtól való menekülési vágy hozza ott össze az embereket.
2021. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Hirtelen azt hittem, hogy én írtam a kérdést. :)
2021. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben együttérzek veled. Én is kívülállónak érzem magam, ez a világ nem nekem való. Ki kell bírni.
2021. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, megértek mindenkit. Világgá kéne menni... )
2021. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!