Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki depressziósra issza mágát? Vagy hogy valakiből szorongást vált ki az alkohol?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Depressziót nem, viszont attól függ, mekkora mennyiségről beszélünk. Az alkohol jó gátlásoldó, túlzott mennyiségben megjelenhet agresszió, bánat, szorongás, véralkoholszinttől függően.
2021. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál. Öl, butít, nyomorba dönt !
2021. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 III. A nagy károly ***** válasza:
36%
gondold meg és igyál, örökké a világ sem áll!
2021. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as,jah, így is 10 millió alkesz országa vagyunk.
2021. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Őszintén, kicsi mennyiségtől. Nemrég vagyok túl egy szakításon ami nagyon megviselt, hétvégén a haverok áthívtak sörözni egyet, de ahelyett hogy azt a (már csak) kicsi szorongást is oldotta volna, inkább felerősítette bennem.

Ezért sem értem.

2021. febr. 8. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés. Nálam is nagyon alaphangulat függő az alkohol hatása. Ha alapból jókedvem van, és nincs semmi bánatom, akkor jól érzem magam az alkohol után is, viszont ha depis hangulatba vagyok, akkor az alkohol csak ront a helyzeten.

Épp ezért ha alapból mondjuk szar hangulatba megyek társaságba, akkor fixen nem szoktam inni, mert tudom, hogy az alapból szar kedélyem egy kis alkohollal még szarabbá válna, és lehúznám mindenki életkedvét.

2021. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és kérdező, neked meg kitartást! A lehető legszarabb időpontban jött be neked is a szakítás, pont amikor nem tudsz semmit se csinálni, sehova se menni, hogy felejteni tudj. Hanem csak otthon ülni és gondolkozni... Ezen én is keresztül mentem decemberben, elég kegyetlen időszak volt.


Úgyhogy ez most elég közhely lesz, de az idő mindenre gyógyír, és kívánom hogy mihamarabb túltedd magad rajta!

2021. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy azt hozza ki, ami benned van. Ha banatod van, azt is. Aki egy agressziv allat, abbol azt hozza ki, ami benne van.

Tapasztalat, hogy az se mindegy, mit iszol. Sor kellemesen lazit, bor is kis mennyisegben jo erzest okoz. De a legminosegibb tomenyek, akar gin, amiket az izuk miatt iszom, kicsit sem okoznak konnyed lazulast. Engem frusztralnak altalaban.

2021. febr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik!
2021. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!