Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kérnek kártérítést az...

Miért kérnek kártérítést az emberek, ha megölik egy hozzátartozójukat?

Figyelt kérdés

Egyet nem értek. Ennyibe veszik a családtagjukat? Ebből is hasznot akarnak húzni? Tisztelet a kivételnek.


Meggyilkoltak valakit és máris kártérítést követel a családja. Szerintem ez inkább szégyen, hogy megvásárolhatónak tekintik a családtagot.


Úgy mégis. Kártérítés egy elvesztett családtagért? KÁRtérítés? mintha meghúzták volna valakinek a kocsiját basszus.


2021. febr. 10. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
ez azért kicsit összetettebb dolog
2021. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyílván, de azért mégis fura, hogy a második mondata egy anyának az, hogy "még mindig nem kaptam kártérítést". úgy, hogy meggyilkolták a 23 éves fiát.


De lehet ez csak nekem fura. Én elsüllyednék szégyenemben, ha bármely családtagomért pénzt kérjek. És abból vásároljak valamit.

2021. febr. 10. 11:45
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert börtönt úgysem kap az elkövető, akkor legalább legyen kártérítés.

Én kiegyeznék egy akasztásban, de a mai világban a vagyon elleni bűncselekményekért több büntetés jár, mint elcsapni valakit a zebrán.

2021. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Abba gondolj bele, te sügér, hogy ha mondjuk megölik a papit, és a mami ott marad mondjuk 3-4 félárva gyerekkel, akkor nem mindegy, hogy kapnak-e pénzt, ugyanis a hulla már nem tud keresni.
2021. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: családi támogatásnak hívják. És nem KÁR térítésnek. ezt írtam le. Erről szól a kérdés, hogy hogy nézhetik megvásárolható tárgynak.
2021. febr. 10. 11:54
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Te csak a szavakon lovagolsz.
2021. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Meg amúgy floyd családjának nem hinném, hogy akkor nagy szüksége lenne 20 millió dollárra... De mivel fekete, ezért persze, hogy milliókat gyűjtsünk nekik, senkit ne érdekeljen, hogy bűnöző volt :D


20m dollár= 20m*320Ft =6,4milliárd Ft

2021. febr. 10. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Itthon egy kisfiú kapott 500 milliót külföldi kezelésre, pedig még az általánost se végezte el. De mivel fehér kisgyerek, ezért milliókat gyűjtsünk neki, senkit se érdekeljen, hogy nem is dolgozik és úgysem működik a kezelés.

500m forint = 500m*138 = 69.000.000.000 iráni rial.

2021. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8: hogy mered összehasonlítani egy beteg kisfiúval azt az őrültet?

nem szégyelled magad?


tök mindegy, hogy milyen a bőrszíne, ha beteg, segítségre van szüksége, mindenki adhat annyit amennyit jónak lát, pikk pakk összegyűl pár száz millió. De egy bűnözőnek a bűnöző családja mit érdemel?


Hálistennek nem teher már a világnak. 3 testvére ül még mindig börtönben floydocskának. Ő is büntetett előéletű volt, hamis csekkel akart fizetni, el akart ütni egy rendőrt. Szerintem k*rvára ne hasonlítgasd semmilyen beteg kisfiúhoz :)

2021. febr. 10. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Se a néger, se a gyerek nincs magasabb szinten. Egy kutya.

Mindegyik családja kap pénzt, pedig nem dolgoztak meg érte és mindig lesznek olyanok, akik irigykednek rájuk. Tedd túl magad rajta és húzz vissza dolgozni, pubi! :D

2021. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!