Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki a szemedben előadja,...

Ha valaki a szemedben előadja, hogy egyet ért a véleményeddel, de tudomásodra jut, hogy a hátad mögött meg kibeszél, mégis megkritizál, akkor azt hogyan lehet jól kezelni?

Figyelt kérdés
Állandóan ilyenek miatt idegeskedem, hogy miért nem lehet annyira korrekt az illető, hogy a szemembe megmondja a véleményét nem csak a hátam mögött kritizál egy 3.félnek..

2021. febr. 11. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert ilyen kétszínű,gerinctelen sok ember azért.Könnyebb jópofizni mint őszintének lenni.Nem baj ha nem mondja amit gondol mert talán nem akar megbántani de az hogy másnak szid vagy kibeszél az elég jellemtelen dolog.Úgy kezeld hogy ne állj vele szóba ennyi.Ha rákérdez mi a bajod akkor annyit mondj hogy őneki jobban kellene tudni
2021. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj a nagymamámról van szó, vele csak nem szakíthatom meg a kapcsolatot 😐 általában azért, hogy magàt jobb színben tüntesse fel kibeszél mindenkit mindenkinek. Meg azt csinálja amit fent írtam. De ha emlîtettem neki nem látja be, hogy ezt csinálja..
2021. febr. 11. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy onnantól kezdve mindent amit tőle hallasz fenntartásokkal kezelsz és negtartod a 3 méter távolságot.
2021. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hagyd rá a dolgot és ne vedd magadra, sajnos idővel mikor megöregszenek az emberek egyre furcsább dolgokat csinának (legalább is én ezt tapasztaltam déd/nagyszüleimnél) Tudom nehéz, de ettől függetlenül szeresd nagyon.

Vagy probáld meg nagyon kedvesen közölni vele, hogy akkor leglább ne mondjon mást a szemedbe,de persze lehet, hogy nem segit sajnos. Egy próbát megér.

2021. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagymamád?

Basszus, azt gondoltam munkahelyi ügyről van szó. :-)))

Talán el kéne fogadnod, hogy nagymamád idős és már nem fog megváltozni. És annyit mondj el a dolgaidról, amennyit nem gond, ha kibeszél, ill. nem kell mindenről a véleményedet megmondani neki. Hallgasd meg az övét és hümmögj rá egyet.

2021. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól beégetni, hogy lám, más helyzet volt nemrég...
2021. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell....Az idősek gyakorta csinálják ezt.Már a fiatalok is,szóval ennyit erről😊😊A mamád ilyen ember lehetett mindig és ez öregségére csak rosszabb lehetett.Ha bírod akkor beszélsz vele ha nem akkor nem
2021. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!