Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy szülő bekamerázza a gyereke szobáját/lakást ?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen egy paranoid fas szopó.
2021. febr. 11. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jogilag is aggályos.
2021. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Sztem attol fugg hany eves a gyerek. Pl ha ugy alakul es otthon kell hagynod a 8-10 eves gyerekedet szerintem megertheto (par ora erejeig), ugy egyebkent beteges. Mindenkinek kell a maganelet/szfera.
2021. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Bár nem vagyok szülő, de minden szobám és a lakás minden szeglete be van kamerázva (általam). Még a kinti részek is minden szögből. Így belegondolva valóban elég paranoid vagyok.
2021. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem mindegy, hogy ez a gyerek egy csecsemő vagy pedig egy 16 éves kamasz.
2021. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok házban van kamerás biztonsági rendszer, ilyen szempontból nincs benne semmi aggályos. Ha kisgyerekről van szó, akkor főleg.

A gond akkor van, ha kifejezetten kukkolási szándékkal a tini/fiatal felnőtt gyerek szobája van csak bekamerázva.

Esetleg lehet tudni az indokot, hogy miért lett felszerelve a rendszer? Ellenőrizni akarnak?

2021. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is be van kamerázva a ház, de a gyerek szobája meg a fürdő nem lesz.
2021. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek elmúlt 10 éves, ez konkrétan a magánéletébe gázolás és egyben a legjobb bizonyítéka annak, hogy a szülő megbukott a szülői feladatai ellátásában. Egy gyereknek, akit tisztességesen neveltek éveken keresztül, nem kell ilyen idióta ellenőrző rendszer. Csak annak kell, akit telibeszartak, hobbiból tartottak, mint valami kutyát, aztán utólag jöttek rá, hogy egy nagy kupac szar az, amit tettek a gyerekükért és hogy ideje lenne nevelni és tanítani is, hogy belülről fakadjon a rendes viselkedése és a felelősségteljes hozzáállása. De mit vár az ember olyan némberektől, akik gyereket vállaltak, de felelősséget nem?
2021. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapló dolog, megbukott, mint szülõ.
2021. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dilis.
2021. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!