Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak gyorsan?

Hogy változzak gyorsan?

Figyelt kérdés
Az évek alatt teljesen beleuntam az életembe, a komfortzónámból sosem mozdultam ki. Magamat se fogadom el stb stb Gondolom megvan az életérzés páraknak, és ezzel nem foglalkoztam amíg csak magam voltam. De nem gondoltam volna én sem (xD) jött a képbe egy lány, de így ilyen szar mentális és mindenféle állapotban nem lehet normálisan közeledni felé. Mindenféle gátlásaim vannak és had ne soroljam, hogy induljak el az úton hogy normális legyek? 18f
2021. febr. 12. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
még ki sem fejlődött a személyiséged
2021. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
azért nem tudsz közeledni felé mert búza vagy
2021. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minél inkább kiteszed magadat új hatásoknak, annál gyorsabban tudsz fejlődni. A hiedelmeidet és a gátlásaidat kell minél előbb lerombolnod magadban.


De ez a folyamat sohasem megy egyik napról a másikra, vagy egyik hónapról a másikra. Hosszú ideig tart, és rengeteg énmunkával jár - folyamatosan átértékelve a hozzáállásodat, mentalitásodat, énképedet és a világról alkotott felfogásodat.

2021. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyaff nyaff :'( XD
2021. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD
2021. febr. 17. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
egyél bikaherepaprikás hányásig ...után panaszkodj
2021. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki mindig tiszteletben tartja a komfortzónája határait, az nem éli, csak túléli az életet.
2021. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!