Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legerőseb...

Szerintetek melyik a legerősebb fájdalom, a listából melyik fájdalmat viselitek a legnehezebben ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Fogfájás
Tökönrúgás
Magas koncentrációjú maró sav ráömlik a bőrödre
Szülési fájdalmak
Áramütés
Forró olajos serpenyő rádömlik
Ha éles üvegszilánkokra lépsz, vagy tenyerelsz bele
Darázscsípés
Hasfájás
Izomgörcs
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindig az eppen aktualis fajdalom az amit nehezen viselek.
2021. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, ami éppen abban a szituációban történik az. Egyébként a szülési fájdalmat nem fogom tapasztalni, szóval biztos nem az:D
2021. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha üvegszilánkot nyelnék le.
2021. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Sok no onkent vallal masodik harmadik szulest de egy ferfit se hallottam h azt kerje tokonrugjak meg egyszer.


Viccet felre teve valszeg ez a ketto a szules hosszabb de ha tokonrugnak az is szarabb mint a tobbi a listaban.

2021. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a listában, de nemrég volt csigolyatörésem. Nálam eddig mindent vitt, még a szülési fájdalmat is tudta überelni.
2021. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
még nem próbáltam a savat, ahogy szerintem az emberek 99%, úgyhogy honnan a faszbol tudjam?
2021. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
A szülés olyan, hogy egy cél lebeg a szemed előtt, tudod, hogyha túl leszel rajta, az szuper lesz. Ezzel szemben ha mondjuk savat öntenek rád, nincs benned az, hogy "mindjárt minden szuper lesz". Sőt látványos maradandó sérülést okoz.
2021. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezek közül sokféle fájdalmat nem éltem még át, például a szülésit, a savmarást és hasonlóakat, így nehéz összehasonlítanom a fájdalmakat egymással.


Leírom azokat, amiket már átéltem, kezdve a legdurvábbal:


- Alhasi fájdalom (vélhetően vesekő okozta): hasogató, mozgást lehetetlenné tevő, hullámokban érkező vágó érzés, ami görcsbe rándítja az egész embert. Kifejezetten megizzadtam benne, és órákig másra sem tudtam koncentrálni, csak a fájdalomra.


- Gyulladt bölcsességfog: nagyon erős, lüktető fájdalom, ami ráadásul az egész arcra kiterjed. Önmagában is erős fájdalom, de fokozza mindezt, hogy nagyon hosszan tart és folyamatos, a szívveréssel együtemben lüktet. Egy idő után fájdalomcsillapításra sem reagál.


- Bokatörés: eleinte hasogató és nagyon kellemetlen, később inkább ijesztő, és ugye a mozgást erősen behatárolja, hiszen terhelésre élesedik igazán.


- Horzsolás okozta fájdalmak: banális felületi sérülések, de igen kellemetlenek tudnak lenni, főleg ha nagy felületen érik a bőrt.


- Térd beütése: ez az a típusú fájdalom, ami megríkatott nemegyszer. Akkor is bődületesen tud fájni percekig, ha végül semmilyen maradandó károsodást nem szenvedsz, mert érzékeny terület.

2021. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A válaszok közül sokat nem tapasztaltam szerencsére, de amiket igen, azok közül a fogfájás mindent visz. Volt már balesetem több csonttöréssel, az se volt kutya, de amikor kiszedték a bölcsességfogam, az maga volt a 3 nap pokol. (Utána is fájt még de sokkal elviselhetőbb volt)
2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülés és a tökönrúgás. Tény, hogy az egyiket a nők, a másikat csak a férfiak tudják átérezni, de szerintem ezek lehetnek valahol azonos szinten, talán annyi különbséggel hogy a tökönrúgás hirtelen fájdalommal jár, a szülés meg hosszabb, és több helyen is fáj egyszerre.
2021. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!