Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik szagtól undorodtok a...

Melyik szagtól undorodtok a legjobban ? Ha nincs a listában, írhattok.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 12:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám jópár éve beáztatott valami növényeket magának gyógypakolásnak (vagy minek).

Annál büdösebbet (és erősebbet) még nem szagultam. Az egész udvaron érződött. :D

2021. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dögszag. Szennyvíztechnológiában dolgozom, elhihetitek, hogy minden megvolt.
2021. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az égett csont szaga elviselhetetlen. Nem emberi csontra kell gondolni, hanem pl amikor köszörüli valaki a szarvas agancsot. Á az kész.
2021. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Olcsó mindent beterítő émelygést okozó parfüm egy 70 körüli magát 40-nek álcázó tűzvörös színű rúzzsal szájra maszatol matróna tőlem fél méterre júliusí melegben egy Demszki érából itt felejtett légkondi nélküli ikaruson.
2021. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Pedig a körömlakknak és a benzinnek jó illata van. Sőt a gázolajnak, nitróhigítónak, a dízel/ benzin üzemű autó kipufogófüstjének is.
2021. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de a kelkáposzta, gomba és spenót szagától öklendeznem kell. Persze a főzés közbeni szagra gondolok. Egyszer hánytam is emiatt.

Az egyik szomszédom szokta még azt csinálni, hogy a lakását a lépcsőházra szellőzteti. Olyan penetráns bűz árad így ki, hogy attól is öklendeznem kell. Az a fajta bűz, amit vágni lehet. Az egy hónapos áporodott izzadság szag, keveredve a retkes, pudvás sosem szellőztetett lakás szagával és kaja szaggal.

2021. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, a hullaszaggal hála a jó istennek nem találkoztam még, szóval nem tudom, milyen lehet, valószínűleg nagyon-nagyon penetráns. Nem szavaztam, mert amilyen szagot ezek közül ismerek, azért nem mindegy, hogy milyen hosszú ideje "párolódik", milyen környezetben. Alapvetően a listából talán a rohadt húst meg a záptojást választanám, de azért egy jó nyári kánikulában megérlelt, több órája bűzölgő húgy/hányás/szemét lehet, hogy tudja überelni. Ha friss, engem annyira nem szokott zavarni.


Ami a listában nincs, és engem zavar:

- kávé

- marcipán / édes pisztácia vagy mandulapaszta... meg amikor azt a rovart lecsapom, ami utána olyan szagot áraszt, ami engem erre emlékeztet

- többórás szar/fosszag

- penetráns szájszag (nem egy ilyen alkalom volt, hogy olyan emberrel beszélte, vagy mellett ültem pl. színházban, hogy majdnem elhánytam magam a szájszagától... nem tudom, hogy szervi baja volt, vagy csak simán ki volt rohadva az egész fogsora, de undorító...)

- több napja nem mosott láb szaga

- ami hosszabb távon nem, de rövidebb távon nagyon "üt", az a kolbászos böfögésszag

- fingszagból pár típus (főleg az echte szarszagú, meg az ilyen ecetes-gyógyszeres szagú)

2021. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ja, szintén, ami ilyen "egyéni probléma":

- nagyon művi csokiillat

- kakaóvaj szaga

- iszonyat tömény vattacukros gagyi parfüm szag (fehér Charlie-val az élen... ex anyósjelölt szerette azt a parfümöt, és mindig egy fél üveggel magára locsolt)

- magamon parfümben brutál édes vaníliás, kókuszos, sütis, csokis illatok

2021. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kávé szaga. Mindig hánynom kell tőle. Furcsa, mert a tiramisut meg szeretem
2021. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!