Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem jó ,vagyis nem normális...

Ez nem jó ,vagyis nem normális vagy teljesen rendben van?

Figyelt kérdés
18 évesen szert tettem (rájöttem)a szépérzékre.Ami csúnyácska ruháim voltak eltávolítottam.Csak esztétikus holmit vagyok hajlandó felvenni.Nem önfényezni akarok de minden szép rajtam.Szeretetszolgálattól kapok egy csomó ruhát rendszeresen 2 havonta és onnan is csak a szépeket hozom el,ha kidobnak cuccokat a házba felhozom és a jó darabokat hagyom meg.Tehát akárhonnan szerzek holmit csak a szépet hozom így lényegében tökéletesnek látszik az öltözetem.Van ezzel valami gond h.én ijen maximalista vagyok?Nem beteges ez?Csak nem akarok gagyin kinézni ha már 1 életem van.

2021. febr. 12. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Természetes hogy az ember szép ruhákban szeretne járni. Én se veszek meg olyat ami nem tetszik.
2021. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
majdnem minden ember azt venné el legelőször ami a szebbik,pedig azt kellene inkább nézni,hogy minél hasznosabb legyen,minél melegebb most télen.Mi is sok ruhát kaptunk kiskorunkban rokonoktól,vagy idegenektől,volt ami nem tetszett,de fölvettük,mert tudtuk hogy szegények vagyunk és nem válogathatunk.
2021. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A külső felszín csak töredéke az egésznek, másra is érdemes lenne figyelmet fordítani,

nyilván a te dolgod, mit csinálsz.

2021. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem
2021. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A viselkedésem szerintem nem annyira rossz bár kicsit túl halk vagyok :) Ez lehet hogy gond.
2021. febr. 12. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
5.:Nem.Itt úgyse lehet hallani. XD
2021. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!