Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek mitől nő...

DMJ2 kérdése:

Fiúk, szerintetek mitől nő egy nő?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ennek a kérdésnek semmi értelme. Mindenki úgy definiálja magát, ahogy akarja. Másnak semmi joga megmondani, hogy mik vagyunk. Ezért nincs értelme azt mondani, hogy egy nő attól nő, hogy főz, takarít, vaginája vagy XX kromoszómája van. Ezek nem csak sértők, hanem egyszerűen nem is igazak. És főleg a férfiaknak nincs semmilyen beleszólásuk ebbe.
2021. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
86%
Állítsa már le valaki ezeket a trollokat !
2021. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
11%
Nem köp a levesbe mikor főz
2021. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
6%
Én komolyan írtam.
2021. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
0%
53-as írd le légyszives te mit gondolat, mitől nő a nő
2021. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
0%
2021. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy miért vannak lepontozva azok, akik írják, hogy azért, mert két X kromoszómájuk van? Ugyanis ez a biológiai meghatározás. A frusztrált 10éveseket most hagyjuk, akik itt pocskondiázzák a nőket, ők úgyis menthetetlenek.


De azok, akik normálisabb választ adtak: azért tudjátok, hogy ez is szubjektív? Egy nő akkor is nő, ha rövid a haja. Akkor is nő, ha nem szül gyereket. Akkor is, ha fiúsan öltözik, akkor is, ha nem tud főzni. Elsősorban emberek vagyunk. Nem a nemünk tesz azzá, akik vagyunk, ahogy nem is a munkánk, meg nem is a nevünk.

Az ilyenek meg, hogy "szeresse a párját", hiába hangzik aranyosan, igazából egy hülyeség. Ezt nem lehet előírni. És főleg nem a nőn múlik, hanem a párkapcsolaton, tehát mindkét félen. A szeretet kialakul. Vagy nem. Inkább arra kéne tanítani a gyerekeket, hogy milyen EMBEREK legyenek. A jó emberek aztán megtalálják egymást.

2021. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
92%
#57: Már leírtam. Nincs értelme a kérdésnek. Mindenki önmagát definiálja. Arról van értelme beszélni, hogy mitől vagyok *én* nő, mitől érzem magam annak, de általánosságban nincs értelme arról beszélni, hogy mitől nő a nő, mert ez minden nőnek mást jelent.
2021. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
76%
53-as, pedig de, biológiailag az lesz nő, akinek XX kromoszómája van. Mert mi mástól lenne? Ha van 2 nő, abból 1 tetszik nekem a másik meg nem, akkor amelyik nem tetszik már nem nő? Dehogynem. Lényegtelen, hogy milyen tulajdonságai vannak külsőre, belsőre, attól még nő lesz.
2021. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
49%
#59: A transz nőknek pl. XY kromoszómájuk van. Gondolom, te sem az alapján határozod meg magad férfinak/nőnek, hogy milyen kromoszómáid vannak, hanem az alapján, hogy mit érzel.
2021. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!