Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, szerintetek mitől nő...

DMJ2 kérdése:

Fiúk, szerintetek mitől nő egy nő?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon szomorú vagyok azok miatt, akikben ennyi gyűlölet van.


A NORMÁLIS válaszolóknak köszönöm !

2021. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
93%
62: Szerintem elég nagy baj, hogy bele akarjuk magyarázni, hogy más érzet a különböző nemekként létezni (leszámítva azt az amúgy tényt, hogy pl sok helyen olyan erős a diszkrimináció, hogy ezzel érezteti a társadalom a különbséget). Én embernek érzem magam, nem nőnek meg nem férfinak. Az, hogy mi van a lábam között, attól tartozok egy adott nemhez. Szóval én a transzok létét inkább annak tudom be, hogy ők nem találták meg a helyüket ebben a beteg társadalomban, ahol márpedig a kislány rózsaszín játékkal játsszon, a kisfiú meg hozzá ne nyúljon a barbiebabához, mert ha mégis, akkor biztos, hogy homokos...
2021. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
82%

ez egészen egyszerűen undorító ami itt megy. 100% hogy moderátori jóváhagyással mocskolodnak ezek az incel kis tetvek. attól nő a nő hogy tűri a szexuális bántalmazást, fakanál és f.sz való csak a kezébe ,többen írták a verést is. és azok a csicska nők akik ezt lepontozzák azok férfigyűlölők. hányás.

csak remélem hogy ki tudták verni rá, más nem jut nekik.

2021. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
23%
61-esnek ment, bocs.
2021. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
26%
Ja, jól írtam a számot, csak közben törlődnek a kommentek. Hát akkor ezt már nem updateelem.
2021. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
25%
Szegény kérdező, 61 értesítést kaphatott az emailjára :D most megy neki a 62.
2021. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
17%

Ez a kérdés azért vicces, mert nőként szóltam hozzá (ráadásul abszolút nem trollkodtam) aztán mégis le lettem pontozva a rákba. A másik kérdésnél, ahol ugyanezt a férfiakról kérdezték, hasonló kaliberű választ írtam (az emberi oldalra fókuszáltam mindkét esetben), ott ment az üdvrivalgás.



Kezdem érteni, miért nincsen túl sok nő barátom... Valahogy nekik nem szimpi az, ha valaki emberként tekint rájuk.

2021. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
48%
#58, első 21:57-es: Az egy dolog, hogy te az alapján határozod meg a nemed, hogy mi van a lábad között, de fogadd el, hogy ezzel nem mindenki van így. Én is elsősorban embernek érzem magam, viszont ettől függetlenül igaz rám az is, hogy transznemű vagyok, mert nem érzem jól magam így, ahogy jelenleg vagyok, szívesen változtatnék a külsőmön hormonterápiával, a ruhatáram lecserélésével és lelkileg is a nőkhöz állok közelebb. Ha változtatnék és női külsőm lenne, sértésnek érezném, ha valaki, aki tudja rólam, hogy transz vagyok, odajönne és elkezdené magyarázni, hogy „de márpedig te férfi vagy, mert farkad van, meg XY kromoszómád”. Nekem ne mondja meg senki, hogy ki vagyok. Én nem érzem magam férfinek. Nem barátkozom férfiakkal, a nőkkel sokkal jobban kijövök. A külsőmön is tudok változtatni és fogok is, ha majd úgy érzem, hogy eljött az ideje. Nem értem, miért kellene a férfiakhoz sorolnom magam pár fehérje meg a lábam között lévő dolgok miatt, meg persze amiatt, hogy bizonyos emberek azt hiszik, hogy sokkal jobban tudják, hogy nekem hogyan is kellene definiálnom magam.
2021. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
77%

67: Attól még, hogy nem én vagyok a kérdező, nekem is rosszul esett, hogy sokan milyen mocskolódó stílusban írtak kommenteket a nőkről.


A normál válaszolóknak meg miért ne kösznhetném meg ?

2021. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
14%
68-as, pedig férfi vagy. Nekem is volt egy transz barátom, érdekes, ő ezzel tisztában volt, hogy férfinek született és biológiailag AZ IS! Hiába nem tetszik neki.
2021. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!