Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Massziv emboliaban meghalni...

Massziv emboliaban meghalni viszonylag gyors és fájdalommentes?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A fájdalmat nehêz megmondani, de a halál nagyon gyors. Gyakorlatilag egyből leáll a keringés és a légzés.
2021. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ilyen neked
2021. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsnak gyors. Fájdalommentes nem biztos, a tüdőembólia jellemzően mellkasi fájdalommal jár. Ehhez jön még a fulladásérzés, halálfélelem, ami nem szoros értelemben vett fájdalom, de ugyanúgy szenvedés.
2021. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyapam, akit amugy a tudorak csunya reszetol megmentett, ha ugy vesszuk, szoval egy pillanat vagodott el es tunt elettelennek. Reggel panaszkodott, hogy szorit a mellkasa, de nem szenvedett. A szokasos kohoges kozben tenyleg nagyon gyorsan tortent.
2021. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
2-vagyok.Egészségügyben dolgozom 24éve. Nagyon fáj. És olyanok glory, szinte menthetetlen. Nem a dolgozók lusták, hanem pillanatok alatt zajlik le. És készûl a tüdeje. Hiába fújsz be, eltömôdött erek miatt nem kap levegôt. Apukám is így halt meg, most, napokban, hiába élesztettem újra. Most adj még egy 0-t.leszarom.Édesapám siratom.
2021. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös részvétem apukád miatt
2021. febr. 13. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szormoru ez nagyon. Az egyik pillanatban még élsz, csinálod a dolgodat, következő pillanatban vége.
2021. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!