Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik több éve(8,vagy akár 10 éve is )eljegyezték a párukat, de még mindig nem vették el? Szerintem ez kicsit sok idő, ha komolyan gondolja az ember. Inkább olyan műmajomkodás.

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekik jó így, engem nem zavar. Ha a saját esküvőm nem lenne meg az eljegyzéstől számított 2 éven belül, azt furcsállnám, de mások életéhez nincs közöm.
2021. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy csak kettőjükre tartozik, hogy milyen stádiumban meddig akarják tartani a kapcsolatukat. Lehet, hogy számukra nem is fontos a házasság, de mégis többet akartak, mint csak "járni". Viszont, hogy téged miért érdekel más meddig él eljegyzettként? Jobb lesz az életed, ha ők összeházasodnak?
2021. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Anyám 18 éve lett eljegyezve, de én személy szerint nagyon örülök, hogy apám nem vette el (és nem is fogja), mert utálják egymást, és egész gyerekkoromban ennek ittam a levét.

Mások élete meg nem érdekel.

2021. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 10:13


Nem lesz jobb, nem is érdekel, csak furcsállom. Ennyi. Vagy baj, ha elgondolkodom dolgokon, és ha nem tudom a miértjét , azt egy anonim oldalon feteszem kérdésnek? Gondolom szerinted akkor felesleges az emberi nyitottság minden abnormális dologra is, pl gyilkosságok. Minek foglalkozzunk egy senkiházi gyilkossal. Kit érdekel a tetthének a miért je(már, ha van...) nem? :)

2021. febr. 13. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem akarnak összeházasodni,az a véleményem
2021. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Az durva, hogy egy eljegyzést párhuzamba vonsz egy gyilkossal...

Btw szerintem nincs nagy jelentősége a házasságnak. Legalábbis nekem nem érték. Semmi közöm hozzá. De szerintem te még abba is belekötnél ha már 20 eve együtt lennének és még nem történt volna semmi (se gyerek, se eljegyzés stb).

Harmadrészt ha valakivel vagyok annyira jóba rákérdezek, hogy ez miért van. Ha pedig nem vagyok az illetővel ennyire jóba akkor eleve nem is érdekel. Ő élete, én meg leszarom.

2021. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

"felesleges az emberi nyitottság minden abnormális dologra is" Szerinted abnormális, vagy ahhoz hasonlítható, ha valaki évekig akar eljegyzésben élni???

Az, ha egy gyilkosság miértjén, vagy a gyilkossá válás lehetséges okain gondolkozunk, rájöhetünk valamire, ami valódi változást hozhat. De, még ha tudnánk is, hogy pont az a pár miért él olyan régóta eljegyzésben, akkor sem tudnánk meg semmi hasznosat, akkor sem változna semmi sem.

2021. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Nem az én dolgom.


De a gyilkossággal párhuzamot vonni, csöppet bizarr...

A gyilkosságra mondható hogy abnormális dolog. Mások normális életvitelére nem. Kinek ártanak azzal hogy nincsenek összeházasodva?

2021. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Megmosolyogtat... főleg, hogy egyes embereknek bármit képesek elviselni a nők.. másnak meg semmit.
2021. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
9es. Mindennek meg van a maga oka, legyen az valami vigaszdíj, vak szerelem, vagy ostobaság. Ha egy férfitől nem viselnek el semmit, az legtöbbször azt jelenti, hogy az a férfi nem nyújt olyat, amiért a nő szerint megérné tűrni és/vagy a nő nem is igazán szerelmes a férfiba.
2021. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!