Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan ettől lesz...

Most komolyan ettől lesz valaki gyenge, meg nem-normális?

Figyelt kérdés

Van 1 személy, aki szeret olyan megtörtént eseteket mesélni, amik tragikusak, meg sokkolóak. Van hogy a hírekből olvassa fel, van hogy olyan sztorit mond, amit hallott, hogy megtörtént. Mindegyik negatív, tragikus, sokkoló.

Én meg nem szeretném feleslegesen ilyenekkel terhelni az idegrendszerem, ha már megválaszthatom, hogy mire figyelek, meg min gondolkodok, miről beszélek, akkor már valami olyat választok, aki pozitívabb, és nem olyat, amin jól lehet keseregni, meg sajnálkozni meg társai, hogy háááát milyen szörnyűségek történnek az életben...

Erre megkaptam, hogy én gyenge vagyok, és meg kell erősödnöm, meg ez így nem normális.

Most komolyan azért, mert megválogatom (akkor amikor megválogathatom, mert valamikor nem úgy dobja az élet) hogy miről akarok hallani, minek szentelek figyelmet?


2021. febr. 13. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Neked van igazad. Nem kötelességed energiavámpírokra fecsérelned az időd és energiád. Ráadásul ha fenntartás nélkül hallgatsz ilyen embereket "megfertőznek a világukkal"
2021. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A híreket sem ajánlom.
2021. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Részigazságok vannak.Nem ellened vagyok csak az ilyen történetekre nemcsak pozitívan kell reagálni.Nemcsak a jó dolgok vannak az életbe.Nem vagy gyenge sőt inkább erős mert meg mered mondani a véleményed.De mindenki úgy reagál ahogy szeretne.Nem kell az ilyen történetekkel foglalkoznod.Mond el hogy téged ez nem érdekel.Vagy hagyd ott a francba.Értesd meg vele hogy a pozitív dolgokra is kell figyelni.
2021. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. A jora kell koncentralni.
2021. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 Igen, azt is kiiktattam, ugyanezek miatt.
2021. febr. 13. 13:01
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Az oké, hogy nem csak jó dolgok vannak az életben, de én ezt tapasztalom/tapasztaltam saját magam is meg szerintem mindenki. Annyi hogy nem szeretnék több szörnyűséggel foglalkozni, mint amennyi eleve szembejön, és nem kerülhetem ki.
2021. febr. 13. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.Foglalkozz amivel szeretnél.#3
2021. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit érzéketlen az illető. Fura, hogy a brutális dolgok érdeklik.

Nem vagy gyenge, csak téged nem érdekelnek az ilyenek.

2021. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 October15 ***** válasza:
Ha most ezt úgy érted, hogy pl a bűnügyi híreken rinyál mint egy jóféle boomer akkor nyilván érdektelen idióta. :D Ha gazdaság, társadalom, politika stb témakörben "depresszív" akkor meg szimplán realista és hát ezekben nem nagyon tudod kikerülni a rossz dolgokat ha tájékozódni akarsz. Persze ettől még nem kell feltétlenül mindenkinek non-stop ilyesmiről magyarázni, az sem feltétel, hogy ez a másikat érdekelje szóval ettől aligha lesz bárki is nem normális.
2021. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még nem találkoztál ilyen emberrel. Nem rinyál rajta, hanem alaposan részletezi, esetleg élvezetesen mondja, mint aki élvezi, hogy brutális dolgokról beszélhet.
2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!