Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen típusú ember a példakép...

Milyen típusú ember a példaképed? És ezzel szemben te milyen vagy?

Figyelt kérdés
Légyszi komoly válaszokat kérek, aki úgy érzi nem hozzá szól a kérdés, az ne írjon.

2021. febr. 13. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nincs konkrét típus vagy ember, mint példakép. Tulajdonságok, gondolkodásmódok, életbeli lépések vannak, amiket hasznosnak, szimpatikusnak, előnyösnek tartok. Ezeket szoktam átvenni másoktól és hozzáalakítom a saját személyiségemhez. Mint amikor az egyik nyelv átvesz egy szót a másik nyelvből.
2021. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Peldakep:

Kiarto, kisse makacs, veghezviszi az akaratat, odafigyel magara, a kornyezetere.

El akar erni valamit, mindent meg is tesz erte.


Humoris, de eszes.

2021. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Vannak példaképeim, de ez a covidos helyzet szinte semmilyen lehetőséget nem enged hogy elkezdjek olyan lenni mint ők.
2021. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A covid helyzet csak kifogas, nem indok.

Kiveve ha betegen fekszel otthon.

2021. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Konkrét példaképem nincs. Általánosságban azokat tartom annak, akiknek hatalmában állna rossz dolgokat tenni, de helyette önként törekszenek a jóra, akár különösebb ok nélkül is.


Tudom, hogy ez így tág és szubjektív, de nem akarok esszéket írni most.

2021. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám volt a példaképem. Sajnos a napokban veszítettük el. Nos. Kedves, szelíd, érdeklôdô, türelmes(ezt tanulnom kell), okos(ezt is), érzô szívû, empatikus volt.
2021. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6

Részvétem


5

Köszi, ez is elég, jó válasz köszi!


3

Milyen példaképeid vannak, és te milyen vagy ezzel szemben?


2

Köszönöm

2021. febr. 13. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Én teljesen introvertált vagyok, ellenben a domináns, extro nők jönnek be.
2021. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:

Idős kora ellenére extrém fitt, hajlékony, szép, kecses, rengeteget utazik, ez a hobbija. Fontosnak tartja hogy tudjuk uralni a saját testünket és hogy minden esetben a legtöbbet hozzuk ki belőle ami lehetséges, ennek érdekében lemondott sok mindenről, pl. a gyerekvállalásról. Végtelenül türelmes, humoros de a maga módján nagyon szigorú, szabályai vannak az élet különböző területein, amiket betartat. Szereti az állatokat, kóbor cicákat szed össze és ad örökbe, madarakat etet a kertjében, kutyái is voltak régebben akiket már akkor bent tartott és chipeztetett stb. amikor ez még nem volt divat.

Az egyetlen dolog amiben személyiségügyileg (a korunkat és az ebből adódó dolgokat kivéve) nem egyezünk, az az hogy míg ő ragaszkodik a szülőföldjéhez (hosszú évekig lakott különböző országokban de idős korára visszatért oda ahol született), én nem kötöm magam helyhez, nincs ilyen hazatudatom, bárhol elélek ahol a körülményeket adottnak találom.

2021. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Pablo Escobar, Elon Musk a két példaképem.
2021. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!