Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindig a...

Miért van az, hogy mindig a legbutább legegyszerűbb embereknek van a legnagyobb hangjuk?

Figyelt kérdés

Akár a médiában, akár máshol. Aki a tudományos hátterét ismeri a dolgoknak meg csak magában nevet. De ez hogy van?

Tudom, tudom, kicsi agy nagy száj, nagy agy kis száj. Eddig oké, de a sok birka miért követi a legelső összeesküvés elméletet ami eléjük kerül?


A minep találtam egy cikket, hogy megtalálták a vakcinákban található chipek kapcsolási rajzát. Jézus istenem. ÉN, aki elektro-mechanikai hallgató csak ránéztem és tudtam, hogy micsoda. Egy vödörnyi alkatrészről beszélünk, hát basszus, ezt nem hiszem el!


Az 5G is. Mégis mi a jó édes anyukat néznek ezek, hogy csak úgy a semmitől hirtelen olyan veszélyes lesz???

a 4g nem volt veszélyes, de az 5g hirtelen már halálos veszély, és irányítani fognak vele.


Emberek. úgy hívják frekvencia :D Anno sorkatonaként híradós voltam Taszáron a reptéren. Én azért csak tudom mi az a rádió :)

az 5G a frekvenciát jelenti. 5 gigahertz. Rezonancia. A terjedő hullám rezonanciája. Eddig 4 gigahertz-et használtak, de áttértek az 5g-re, mert azon komplexebben tudnak forgalmazni. Ezt én anno 4 évig tanultam.

DE MOST, a NULLA tudású gizi néni Zuglóból megmondja, hogy azzal bizony a hőmérővel aktivált chipet irányítják bennünk.


Miért jó ez az embereknek? Mire jó ez? Hőmérő is volt eddig, és lesz is. Az uszodában naponta többször mérik a víz hőmérsékletét ugyanolyan lézeressel. Akkor senki nem volt aki azt mondta "megmérgezik vele a vizet", de most, hogy a bőr felszíni hőmérsékletét mérik vele már halálos veszély. Az eszem megáll. Valaki magyarázza már meg.

Miért kell a feszkót kelteni?


Egyedül a "nép" az aki rettegésben tart. Aki rémhíreket terjeszt.


2021. febr. 13. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vagy bárki aki így gondolja. Mondja el nekem kérem, hogy mégis miért? Indokolja meg, hogy mi az amitől ezt hiszi, az 5g-ről, a hőmérőről, meg az egész járványdologról. Felejtsük el az indulatokat, vitázzunk érett ember módjára, ha kérhetem.


Menni fog????

2021. febr. 13. 20:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A buta ember nem tudja, hogy buta. Okosnak hiszi magát, mert hallott már valamit, de éppen a korlátoltsága miatt nem is merül fel benne a gyanú, hogy valamit rosszul tud. Ha hall valamit, az továbbadja rögtön. Az értelmes ember abban, amit hall, lát, olvas, összefüggést keres, értelmezi és néha kritikával illeti: lehetséges, hogy amit hallott, az nem helyes, vagy helyes, csak nem minden esetben jó. Ezért nem kürtöli tele a világot a baromságaival.

Mondjuk ebben az esetben neked is sikerült elnézned pár dolgot. Az 5G ugyanis nem a mobilhálózat vivőfrekvenciáját jelöli, hanem egy rövidítés: az 5. generációs hálózatra utal. A frekvencia 5 GHz-nél magasabb. A 4G sem a 4 GHz-es vivőfrekvenciáról kapta a nevét (nem is abban a tartományban dolgozik), hanem arról, hogy az meg a 4. generációs mobilhálózat.

2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nyílván én sem tudhatok mindent, ahogy azt sem, hogy drága politikusaink mit ügyködnek odafent. És ezt sem a szomszéd Icuka, sem a szemközti Marika, sem Te, sem Én nem tudjuk. Én úgy vagyok vele, hogy amíg nem tudun kvalamit nem találjunk ki f*szságot a helyére.


Pár szó. Vírus, megbetegedés, halál, felépülés, vakcina, oltás.


Erre mit találnak ki? manipuláció, chipek az agyban, ötgé, meg minden más.


2-es hozzászóló: Igazad van, egyébként is a frekvencia már nem csupán rezonancia. Ahogy a szuperheterodine vevő is komplex jelsorozatból állítja össze az információt így az itnerneté is nagyon nagyon összetett, bonyolult.

2021. febr. 13. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt fizikatanárom, erre mindíg azt mondta, hogy vannak a született hülyék, és vannak a fizetett hülyék.
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ahogy Lenin mondta: Tanulni, Tanulni, Tanulni. És igaza is van. Mibél többet tanul az ember (olvasással, tapasztalatokkal stb stb) annál "okosabb lesz". És minél többet tanul, annál több dolgot tud MÉG tanulni. Mindent tudni nem lehet. Mindig van valami, amiről nem tudunk. És ez egy darabid így is marad.

Ezt sokan nem fogják érteni, de aki érti annak viszont nem kell magyaráznom semmit :) Nem mondom, hogy okos vagyok, de azt sem, hogy buta. Csupán próbálok gondolkozni ahelyett, hogy azonnal továbbadjak minden hülyeséget amit látok. Sokkal könnyebb és egyszerűbb az élet. (Szerintem)

2021. febr. 13. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es hozzászóló: Hát igen, ezt én is hallottam. Sokszor :D Kiképzőtisztem annó nem mondta ezt négynél többször, jött a motoros fóka. Az első után tudtuk, hogy felesleges játszani az okosat, Felesleges játszani az én kitűnő voltam az egyetemen szerepet. Mert semmit nem ér és senkit nem érdekel.

Akkoriban 99:1 arányban voltak a "hülyék". A vén rókák tudtak mindent IS és sokszor csak magukban nevettek amikor a kopasz játszotta az agyát :)

2021. febr. 13. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen most már napi szinten kiborulok. Teljesen igazad van.

Benne vagyok egy olyan csoportban, ahová ilyen barmok agymenéseit posztolják és egy ideig röhögtem az agymenéseiken, de most már csak mélységes szomorúságot érzek.

Az a legrosszabb, hogy minden cikk alatt ott hemzsegnek. Egy madármentős oldal kiposztolt megmérgezett varjakról hírt, fotókat. Erre megjelentek az írni alig tudó netszakértők és 5G!!! 5G tornyot kapcsolhattak fel :D a közelben meg hasonlóakat írtak. Persze, aki megkérdőjelezi őket azt lebirkázzák. Ja és a szokásos érvük: nézz utána, tájékózodj. :D

:(

Nem, nagyon nem vicces már ez. Nyomasztó.

A mi kisvárosunk mindkét csoportjában megjelentek (oltásellenesek és 5G stb. rettegők) és a legrosszabb az, hogy nemcsak hülyeségeket írnak, hanem magabiztosan, arrogánsan, lehülyézve, FENYEGETVE a posztoló ápolónőket, orvosokat vagy bármi egyéb témában az igazi szakértőket.

2021. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk te sem lehetsz a legélesebb kés a fiókban, ha Lenintől idézgetsz és példaképnek tartod...
2021. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legkevesebb kétely bennük van, így nem fogja vissza őket semmi.
2021. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8: Nanana. azért álljunk már meg :) ki mondta, hogy példaképnek tartom? Akasztani való púp a föld hátán :) Te sem elhetsz különb, ha nem létező mondatokat idézel tőlem. Látod, látod? Egy mondatára írtam, hogy igaza van, semmi másra nem, erre már jössz azzal, hogy példaképnek tartom. Ilyenből még bajod is lehet, vigyázz vele. Hazudni nem jó dolog!
2021. febr. 14. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!